100M FX aan 2 havens 10/100M Schakelaar van TX Poe Ethernet met SFP-vezelhaven of Sc-modulehaven

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofs-pe-SF1T2
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 20 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 3000-5000 PCs per week

 

100M FX aan 2 havens 10/100M Schakelaar van TX Poe Ethernet met SFP-vezelhaven of Sc-modulehaven

 

Ofs-pe-SF1T2

100M FX aan 2 havens 10/100M Schakelaar van TX Poe Ethernet met SFP-vezelhaven of Sc-modulehaven

 

Ofs-pe-wsf1t2a/b-20

100M FX aan 2 havens 10/100M Schakelaar van TX Poe Ethernet met SFP-vezelhaven of Sc-modulehaven

 

Deze ofs-pe-SF1T2 Schakelaar van reeksethernet is 10/100Base T/TX aan de Macht van 100Base FX de apparaten over van Ethernet (PoE) die dienen aangezien Machtssourcing het Materiaal (PSE) .which toestaat de convertor om macht aan standaard-volgzame IEEE802.3af/at PoE te verstrekken Apparaten (PDs) gebruikend de verdraaide paarverbinding aandreef. De macht samen met gegevens in één enkele kabel (RJ45) wordt overgebracht staat u toe om uw netwerk uit te breiden waar er geen machtslijnen of afzet die zijn. Waar u aan apparaten zoals Wifi Aps dit wenst. IP de Camera's of IP telefoneren, enz.

 

Eigenschap

 

◆With PoE wordt gesteund om de kosten die van machtsinfrascture te besparen

Van ◆IEEE 802.3af/at Poe PSE (Krachtbronmateriaal) het Compatibele systeem

◆Connect aan PoE schakelaars, medio-spanwijdtehubs, of ander de Krachtbronmateriaal van 802.3af (PSE).

◆Support Hoogtepunt - duplex en auto-Onderhandelingswijze voor Vezelhaven.

◆Stand alleen eenheid met miniontwerp.

 

Specificatie

 

Norm IEEE802.3i 10base-t
IEEE802.3u 100base-TX
IEEE802.3x Datatransportbesturing
IEEE802.3af Macht over Ethernet
IEEE802.3at Macht over Ethernet
PoE macht 15.4W per haven (IEEE802.3af) .30W per haven (IEEE802.3at)
Bedrading: Gegevens & macht meer dan paren 4/5 en 7/8 worden verstrekt die
Kabel: UTP cat.5 of hoger
Vezeltype Multiwijze (MM.): 62.5/125m.50/125m
Enige wijze (SM): 9/125m
Afstand Multiwijze & Dubbele Vezel 550M
Enige wijze & Enige Vezel: 20/40/60/80/100/120KM
Datasnelheid 10/100Mpbs
Schakelaar RJ45, SC, FC/LC
Golflengte 1310nm 1490nm 1550nm
Kenmerkende leiden Machtsverbinding/Activiteit
Het voltage van de inputmacht DC48V~55V
Machtsconsumptie 60w
Temperatuur -10~50℃ (het Werken) - 20~70℃ (Opslag)
Vochtigheid 10~90% non-condensing
Afmetingen: 26×70×94mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ordeinformatie

 

Model Productomschrijving
Ofs-pe-SF1T2 -2

10/100MEthernet dubbele Vezelschakelaar met 2 UTP-havens en 1 multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel op to2km.

2*RJ45 steunpoe voeding.

Ofs-pe-SF1T2 -20 10/100MEthernet dubbele Vezelschakelaar met 2 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel 20km. 2*RJ45 steunpoe voeding.
Ofs-pe-WSF1T2A/B -20

10/100MEthernet kies Vezelschakelaar met 2 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven uit, 1310/1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20km.

2*RJ45 steun POE voeding.

Ofs-pe-SF1T2 10/100MEthernet dubbele Vezelschakelaar met 2 UTP-havens en 1 SFP-haven van de groefvezel, 2*RJ45-Steunpoe voeding.

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817