PoE Schakelaar 1 100M SFP van het Vezel Optische Netwerk of Sc-vezelhaven en 4 10/100M PoE rj45 havens

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofs-pe-SF1T4
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 20 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 5000 stks per week

 

PoE Schakelaar 1 100M SFP van het Vezel Optische Netwerk of Sc-vezelhaven en 4 10/100M PoE rj45 havens

 

Ofs-pe-SF1T4 -2

PoE Schakelaar 1 100M SFP van het Vezel Optische Netwerk of Sc-vezelhaven en 4 10/100M PoE rj45 havens

 

Inleiding

OFS-PE-SF1T4switches 4 haven Unmanaged Ethernet schakelt ondersteunende PoE (macht-over--Ethernet) op haven 1-4. De schakelaars zijn geclassificeerd als krachtbronmateriaal (PSE), en wanneer op deze wijze gebruikt, laten de schakelaars ofs-pe-SF1T4 centralisatie van de voeding toe en verstrekken tot 15,4 /30-watts macht per haven. De schakelaars kunnen aan volgzaam machtsieee 802.3af/at worden gebruikt aandreven apparaten (PD), eliminerend de behoefte aan extra bedrading, en steunieee 802.3/802.3u/802.3x met 10/100M, volledig/half-duplex, mdi/mdi-x auto-ontdekkend om een economische oplossing voor uw industrieel Ethernet-netwerk te verstrekken.

 

Eigenschappen en Voordelen

*Comply aan IEE 802,3 10Base-t, IEEE802.3u, 100Base-TX/FX

*Provide een single-mode /multimode optische haven van Sc en 10/100M RJ45 haven, steun voor Hoogtepunt/half - duplexwijze en autoverbinding mdi/mdi-x

*Comply aan IEEE 802.3af/at, verstrek macht voor de IP camera's over Ethernet

De *Dynamic LEIDENE indicator, toont de huidige werkende status, die een eenvoudige arbeidsvoorwaarde en het oplossen van problemenuiteinden verstrekken

*Adopt Standaard de full-duplexdatatransportbesturing van IEEE 802.3x, met standaard duplexbackpressure datatransportbesturing

 

Havenconfiguratie

* RJ45-Haven: Auto-onderhandeling, IEEE 802.3af/at, 10/100Base-t, Hoogtepunt/Half - duplex, auto-MDI/MDIX, op koperkabel van cat5# met verrichtingsafstand van minder dan 100 meters.

* Optische Haven 100Base-FX: LC/SC/FC/ST/LC optische haven

* Single-mode: 20, 40, 60, 80, facultatieve 100,120Km,

* Multi-mode: 2, facultatieve 5Km,

* Golflengte: 850nm, 1310 NM, 1550nm

 

De opties van de machtsinput

*Input Voltage: 48V gelijkstroom (46~57VDC), Overtollige machtsinput

*Overload Huidige Bescherming

 

Milieugrenzen

* -10℃ ~+ 50℃ (Brede Temperatuur)

* Opslagtemperatuur: - 10℃ ~+ 70℃

* Vochtigheid: 5%~95%

 

Mechanische Afmeting 

*Dimensions: 140x93x28mm

*Weight: 560g

 

Garantie

* 1 jaar

 

Ordeinformatie

Model Productomschrijving
Ofs-pe-SF1T4 -2

10/100MEthernet dubbele Vezelschakelaar met 4 UTP-havens en 1 multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel op to2km.

4*RJ45 steunpoe voeding.

Ofs-pe-SF1T4 -20 10/100MEthernet dubbele Vezelschakelaar met 4 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel 20km. 4*RJ45 steunpoe voeding.
Ofs-pe-WSF1T4A/B -20

10/100MEthernet kies Vezelschakelaar met 4 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven uit, 1310/1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20km.

4*RJ45 steun POE voeding.

Ofs-pe-SF1T4 10/100MEthernet dubbele Vezelschakelaar met 4 UTP-havens en 1 SFP-haven van de groefvezel, 4*RJ45-Steunpoe voeding.

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817