4 Schakelaar 2 van havensgigabit ethernet 10/100/1000m Utp Havens en 2 1000m Sfp Groeven

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofs-GSF2T2
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 20 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 500 stuks per week

 

4 Schakelaar 2 van havensgigabit ethernet 10/100/1000m Utp Havens en 2 1000m Sfp Groeven

 

Ofs-GSF2T2

4 Schakelaar 2 van havensgigabit ethernet 10/100/1000m Utp Havens en 2 1000m Sfp Groeven

 

Ofs-GSF2T2 4 de Schakelaar van havengigabit ethernet met twee 10/100/1000M UTP havens en twee 1000M SFP contactdozen. Het eind - de gebruikers kunnen verschillende SFP-module volgens zijn vereiste gebruiken, bijvoorbeeld: 1000Base-t, 1000Base-SX, 1000Base-LX enz. Het product wordt bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs wegens de goedkeuring van recentste IC van de V.S. en hoogte - kwaliteit van zendontvangers. Het is van toepassing op gebruik in kleine patronen van Optische Vezel Ethernet.

 

Hoofdlijnen

de ◆Tworj45 havens en twee SFP-contactdozen, het kunnen optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100/1000M UTP havens en 1000M optische vezelhavens en de signalen van schakelaarethernet tussen haven en haven omzetten.

de functie van de ◆Autoonderhandeling steunt UTP-havens aan auto 10/100/1000M en Hoogtepunt - duplex/de Helft - duplex.

◆Broadcast onweersbescherming

◆Supports het maximum 1522 byteskader

◆Small machtsconsumptie (3W), lage hitte, goede stabiliteit

 

Technische Beschrijvingen

◆Operating normen: IEEE802.3z/AB, 10/100/1000Base-t en 1000Base-SX/LX

Adres ◆MAC: 1K

◆Frame buffergeheugen: 512Kb RAM.

◆Bandwidth: 8 G, kan worden overgebracht om non-blocking draad-snelheid te bereiken

◆Cable: UTP-kabel: Kat. 5 (de maximum afstand tot 100m)

multimode Vezel: 50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 224/550m)

singlemode Vezel: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 100km)

◆ Datatransportbesturing: Volledig - duplex: IEEE802.3x datatransportbesturing

Half - duplex: bak drukdatatransportbesturing

◆Power: AC110-240V;

◆Environmenttemperatuur: - 10 ~ +50℃

◆Storagetemperatuur: - 20 ~ +70℃

◆Humidity: 5% ~ 90%

◆Dimensions: 28 (h) × 93 (W) ×140 (l) mm

 

Ordeinformatie

 

Model Productomschrijving
Ofs-GSF2T2 De Schakelaar van vier havensgigabit ethernet met twee 10/100/1000M RJ45 havens en twee 1000M SFP contactdozen.

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817