Ijzermacht over de media van Ethernet PoE convertor 1000M 1 haven FX aan 1 haven 10/100/1000M TX

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofs-pe-gml-05
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 33 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 5000 stuks per week

1000M 1 haven FX aan 1 haven 10/100/1000M TX Macht over de media van Ethernet PoE convertor

Ofs-pe-gml-05

Ijzermacht over de media van Ethernet PoE convertor 1000M 1 haven FX aan 1 haven 10/100/1000M TX

 

 

Meer dan Vezelmedia kan een Convertor en ook ook een Macht over Ethernet-Injecteur zijn. De beste gegevens - verbinding en machtssourcing oplossing voor lange bereiknetwerkapparatuur.

 

Deze ofs-gxxx-PSE reeksmedia Convertor is 10/100/1000Base T/TX aan de Macht van 1000Base FX de apparaten over van Ethernet (PoE) die dienen aangezien Machtssourcing Materiaal (PSE), dat toestaat dreef de convertor om macht aan standaard-volgzame IEEE802.3af PoE te verstrekken Apparaten (PDs) aan gebruikend de verdraaide paarverbinding. De macht samen met gegevens in één enkele kabel (RJ45) wordt overgebracht staat u toe om uw netwerk uit te breiden waar er geen machtslijnen of afzet die zijn. Waar u aan apparaten zoals Wifi Aps dit wenst. IP Camera's of IP Phones.etc.

 

Eigenschap

◆With PoE wordt gesteund om de kosten die van machtsinfrascture te besparen.

Van ◆IEEE 802.3af/at Poe PSE (Krachtbronmateriaal) het Compatibele systeem.

◆Connect aan PoE switches.mid-spanwijdte hubs.or otcher 802.3af Krachtbronmateriaal (PSE).

◆Support Hoogtepunt - duplex en auto-Onderhandelingswijze voor Vezelhaven.

◆Stand alleen eenheid met miniontwerp.

 

Specificatie

Norm IEEE802.3i 10base-t
IEEE802.3u 100base-TX
IEEE802.3z 1000base-TX
IEEE802.3x Datatransportbesturing
IEEE802.3af Macht over Ethernet
PoE macht 15.4W per haven (IEEE802.3af), 30W per haven (IEEE802.3at)
Bedrading: Gegevens & macht meer dan paren 1/2 en 3/6 worden verstrekt die
Kabel: UTP cat.5 of hoger
Vezeltype Multiwijze (MM.): 62.5/125m.50/125m
Enige wijze (SM): 9/125m
Afstand Multiwijze & Dubbele Vezel 550M
Enige wijze & Enige Vezel: 20/40/60/80/120KM
Datasnelheid 10/100/1000Mpbs
Schakelaar RJ45, SC, FC/LC
Golflengte 1310nm 1490nm 1550nm
Kenmerkende leiden Machtsverbinding/Activiteit
Macht DC48V 1.25A
Machtsconsumptie <30w>
Temperatuur 0~50℃ (het Werken) - 20~70℃ (Storag)
Vochtigheid 10~90%-niet-codensing
Afmeting 90x70x26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het opdracht geven van tot informatie

Ofs-pe-GM-2 10/100/1000M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 1 UTP-havens en 1 multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 550m.supported 15.4W PSE.
Ofs-pe-gs-XX 10/100/1000M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 1 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~120km.supported 15.4W PSE.
Ofs-pe-gws01/02-XX 10/100/1000M Ethernet Enige Vezelschakelaar met 1 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310/1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~120km.supported 15.4W PSE.
Ofs-pe-gasxx-1 10/100/1000M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 1 UTP-havens en 1 10/100/1000M RJ45 havens en 1 1000M SFP contactdozen., de maximum afstand van vezel tot 5~120km.supported 15.4W PSE.

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817