48VDC macht over Ethernet POE 1000FX SFP of Sc-haven en 8 10/100/1000M RJ45 havens elke TX-haven 15.4W

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofs-pe-GSF1T8
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 16 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 3000 st per week

Macht over Ethernet-schakelaar 1000FX SFP of Sc-haven en 8 10/100/1000M RJ45 havens elke TX-haven 15.4W

Ofs-pe-GSF1T8

48VDC macht over Ethernet POE 1000FX SFP of Sc-haven en 8 10/100/1000M RJ45 havens elke TX-haven 15.4W

 

 

Ofs-pe-GSF1T8 de reeks is een Laag 2 + Optische Ethernet-schakelaar met de Optische vezelhavens van 1000Mbps en de havens van 8*10/100/1000Mbps RJ45. Het wordt ontworpen om aan de diverse toepassingsbehoeften te voldoen, en een Ethernet-netwerk communicatie oplossing te voorzien van hoge een prestaties-prijs verhouding. Ofs-pe-OFS-PE-GSF1T8'S de hoge beschikbaarheid en de betrouwbaarheid, evenals de rijke veiligheidseigenschappen, maken tot het ideaal voor veilige gegevenstransmissie.

De ofs-pe-GSF1T8 reeksschakelaars laten centralisatie van de voeding toe en verstrekken tot 15,4 (30) watts macht per haven. De schakelaars kunnen aan volgzaam machtsieee 802.3af/at worden gebruikt aandreven apparaten (PD), eliminerend de behoefte aan extra bedrading, en steunieee 802.3/802.3u/802.3x met 10/100/1000M, volledig/half-duplex, mdi/mdi-x auto-ontdekkend om een economische oplossing voor uw industrieel Ethernet-netwerk te verstrekken.

 

Zeer belangrijke Eigenschappen

 

* 8x10/100/1000BaseTX-Havens Facultatieve) de Optische vezelhavens + van 1000BaseFX LC/SC/ST/FC (

* Backplane breedband: 19G

* 8K-adreslijst voor auto-geleerde unicast adressen

* De de flexibele controle en ont*breken-over- functie van de ladingsdistributie

 

Prestaties

 

* IEEE-Protocol:

o 802,3 10Base-t Ethernet

o 802.3u 100Base-TX en 100Base-FX snelle Ethernet

o 802.3x Datatransportbesturing en Tegendruk

o 802.1p Klasse van de Dienst

o 802.1x

o IEEE802.3af

* Non-blocking store-and-forward architectuur van de delen-geheugenschakelaar

* MAC-adres: 8K

 

Havenconfiguratie

 

* RJ45-Haven: Auto-onderhandeling, 10/100/1000Base-t, Hoogtepunt/Half - duplex, auto-MDI/MDIX, op koperkabel van cat5# met verrichtingsafstand van minder dan 100 meters.

* POE voedinghaven: TP1~TP8, macht meer dan paren wordt verstrekt „+“ 4/5 en „-“ 7/8 die

* Optische Haven 1000Base-FX: LC/SC/ST/FC optische vezelhavens

* Single-mode: 20, 40, 60, 80.100, facultatieve 120Km, hangen van uw SFP-module af

* Multi-mode: 2, facultatieve 5Km, hangen van uw SFP-module af

* Golflengte: 850nm, 1310 NM, 1550nm

* Indicator: TP1-8 link/ACT, TP1-8 PoE, Macht, FX

 

De opties van de machtsinput

 

* Inputvoltage: 48VDC, externe macht

* Totale macht: 5w+8*15.4w,

* Overbelastings Huidige Bescherming

* Steun van de steun de dubbele macht

 

Milieugrenzen

 

* -10°C ~+ 50°C (Brede Temperatuur)

* Opslagtemperatuur: - 20°C~+ 70°C

* Vochtigheid: 5%~95%

 

Ordeinformatie

 

Model Productomschrijving
Ofs-pe-GSF1T8 10/100/1000M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 8 UTP-havens en 1000M SFP vezelhaven, TP1~8 PsE.
Ofs-pe-gsf1t8-2 10/100/1000M Ethernet de Dubbele havens van de Vezelschakelaar with8 UTP en 1000M multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 2km.TP1~8 PsE.
Ofs-pe-gsf1t8-20 10/100/1000M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 8 de havens en 1000M van UTP singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.TP1~8 PsE.
Ofs-pe-gwsf1t8a-20 10/100/1000M Ethernet Enige Vezelschakelaar met 8 de havens en 1000M van UTP singlemode vezelhaven, 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.TP1~8 PsE.
Ofs-pe-gwsf1t8b-20 10/100/1000M Ethernet Enige Vezelschakelaar met 8 de havens en 1000M van UTP singlemode vezelhaven, 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.TP1~8 PsE.
Ofs-pe-gsf1t8-XX 10/100/1000M Ethernet Enige Vezelschakelaar met 8 de havens en 1000M van UTP singlemode vezelhaven, 1310/1550nm van optische golflengte, maximum optische vezelafstand van 20 tot 120 km, xx voor de hoeveelheid distance.TP1~8 PsE.

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817