1 Gigabit FX de Macht van + 2 *10/100/1000M TX over Schakelaar van de Vezel de Optische Ethernet van Ethernet POE

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Mianland, China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE, FCC, RoHS
Modelnummer: Ofs-pe-GSF1T2
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: USD 27-31 per pcs
Verpakking Details: 120x85x30mm
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 10000 PCs per maand
Functie: Steunhoogtepunt - duplex en auto-Onderhandelingswijze voor Vezelhaven Vezelhaven: SC/FC/ST
gegevenssnelheid: 10/100/1000Mpbs Stroomverbruik: <60w>
Garantie: 1 jaar temperatuur: 0~50℃ (het Werken) - 20~70℃ (Opslag)
Dimensies: 90 x 70x 26 mm
Hoog licht:

managed poe switch

,

ethernet switch poe

 

1 Gigabit FX de Macht van + 2 *10/100/1000M TX over Schakelaar van de Vezel de Optische Ethernet van Ethernet POE

 

Ofs-pe-GSF1T2

 

Inleiding

Meer dan Vezelmedia kan een Convertor en ook ook een Macht over Ethernet-Injecteur zijn. De beste gegevens - verbinding en machtssourcing oplossing voor lange bereiknetwerkapparatuur.

 

Deze ofs-pe-GSF1T2 reeksmedia Convertor is 10/100/1000Base T/TX aan de Macht van 1000Base FX de apparaten over van Ethernet (PoE) die dienen aangezien Machtssourcing het Materiaal (PSE) .which toestaat de convertor om macht aan standaard-volgzame IEEE802.3af PoE te verstrekken Apparaten (PDs) gebruikend de verdraaide paarverbinding aandreef. De macht die samen met gegevens in één enkele kabel (RJ45) wordt overgebracht staat u toe om uw netwerk uit te breiden waar er geen machtslijnen of afzet zijn. Waar u aan apparaten zoals Wifi Aps dit wenst. IP Camera's of IP Phones.etc.

 

Specificatie:

 

Norm IEEE802.3i 10base-t
IEEE802.3u 100base-TX
IEEE802.3z 1000base-TX
IEEE802.3x Datatransportbesturing
IEEE802.3af Macht over Ethernet
IEEE802.3at Macht over Ethernet
PoE macht 15.4W per haven (IEEE802.3af) .30W per haven (IEEE802.3at)
Bedrading: Gegevens & macht die meer dan paren 1/2 en 3/6 worden verstrekt
Kabel: UTP cat.5 of hoger
Vezeltype Multiwijze (MM.): 62.5/125m.50/125m
Enige wijze (SM): 9/125m
Afstand Multiwijze & Dubbele Vezel 550M
Enige wijze & Enige Vezel: 20/40/60/80/100/120KM
Datasnelheid 10/100/1000Mpbs
Schakelaar RJ45, SC/ST/FC/LC
Golflengte 1310nm 1490nm 1550nm
Kenmerkende leiden Machtsverbinding/Activiteit
Macht DC48V-57V
Machtsconsumptie <60w>
 

Afmetingen: 90 x 70x 26 mm

 

Temperatuur 0~50℃ (het Werken) - 20~70℃ (Storag)
Vochtigheid 10~90%-niet-codensing

 

Eigenschap:

◆With PoE die wordt gesteund om de kosten van machtsinfrascture te besparen

Van ◆IEEE 802.3af/at Poe PSE (Krachtbronmateriaal) het Compatibele systeem

◆Connect aan PoE switches.mid-spanwijdte hubs.or otcher 802.3af Krachtbronmateriaal (PSE).

◆Support Hoogtepunt - duplex en auto-Onderhandelingswijze voor Vezelhaven.

◆Stand alleen eenheid met miniontwerp.

 

Eigenschap:

◆With PoE die wordt gesteund om de kosten van machtsinfrascture te besparen

Van ◆IEEE 802.3af/at Poe PSE (Krachtbronmateriaal) het Compatibele systeem

◆Connect aan PoE switches.mid-spanwijdte hubs.or otcher 802.3af Krachtbronmateriaal (PSE).

◆Support Hoogtepunt - duplex en auto-Onderhandelingswijze voor Vezelhaven.

◆Stand alleen eenheid met miniontwerp.

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : +8613724374817