De slimme Multischakelaar 24* 10 /100M van de havensvezel en 2*10/100/1000M RJ45 de havens/SFP (Combo) beheerden schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofs-MGSF2T2DT24
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 5 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 5000 stuks per week

De slimme schakelaar 24* 10 /100M van de multi-Havensvezel en 2 * 10/100/1000M RJ45 havens/SFP (Combo) beheerden schakelaar

 

Ofs-MGSF2T2DT24

 

De slimme Multischakelaar 24* 10 /100M van de havensvezel en 2*10/100/1000M RJ45 de havens/SFP (Combo) beheerden schakelaar

 

 

Productomschrijving

 

De slimme Ethernet-schakelaar vulde een hiaat tussen de schakelaar van het niet-Webbeheer in en de volledige schakelaar van het Webbeheer, het niet alleen met vele functies van schakelaar van het het WEBbeheer van L2 de volledige die het netwerk beheren en kunnen controleren, maar ook, zijn prijs en beheer is niet zo duur en complex zoals de volledige schakelaar van het WEBbeheer, het een ideale keus voor die die ondernemingen kweken aan gebouwd rendabel en hoog rendementnetwerk is.

de schakelaar is L2-schakelaar van Ethernet van de lijnsnelheid de slimme de schakelaar 24 10/100M de haven van auto-onderhandelingsethernet, samengestelde havens 2 van de gigabitopstraalverbinding RJ45/SFP (minigbic), verhogingsbandbreedte verstrekt en toegangslatentie voor de cliëntverbinding vermindert en aan nodig van hoge lading voldoet. De steun van de Stheschakelaar voor WEBbeheer, de controle van de havenbandbreedte, haven het weerspiegelen, havenboomstam, VLAN-classificatie, QoS-controlestrategie, beveiligingsinstellingen en andere functies. Het verstrekt een goedkope, hoogst betrouwbare oplossing voor Internet-bars, hotels, intelligente gemeenschappen, kleine en middelgrote ondernemingen om intelligent en veilig netwerk te bereiken.

 

Uitstekende Prestaties

 

Alle havens zijn steun non-blocking, volledige draad-snelheid door:sturen, om u van krachtige gegevens te voorzien - verwerkingsmogelijkheden;

32Kbps de fijne granularity controle van de havenbandbreedte, volgens verschillende gebruikers met verschillende bedrijfsbehoeften, nauwkeurige controle van elke haven om tarief te verzenden en te ontvangen, om u te helpen de bandbreedtemiddelen redelijk toewijzen en bandbreedtegebruik te verbeteren.

De de controlefunctie van het uitzendingsonweer kan de ontvangen uitzending en multicast pakketverkeer controleren effectief, om netwerkcongestie te vermijden en uw netwerk te beschermen die normaal lopen.

 

Stabiel en Betrouwbaar

 

De boomstamfunctie kan veelvoudige havens samenbrengen en een groep vormen en tot een hoge bandbreedteverbinding leiden. Het niet alleen kan aan de hoge bandbreedtevereisten voldoen, maar ook kan verbindingsovertolligheid bereiken, en de netwerkbetrouwbaarheid verbeteren.

 

Multicast toepassingen

 

De functie van IGMP Snooping kan de multicast groep beheren en controleren, zodat de multicast gegevens slechts aan de ontvanger in behoefte, sparen bandbreedte, verhoogde beveiliging van multicast informatie kunnen worden overgebracht, en de eisen van multicast toepassingen, zoals videoconfereren, video op bestelling ontmoeten.

 

Producteigenschappen

 

· Leef IEEE 802,3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, de norm van IEEE 802.1p na

· 24 10/100M auto-onderhandelingsrj45 havens, 2 Gigabit opstraalverbindingsrj45/sfp (minigbic) haven het simultaan overseinen

· Gebruikend opslag – voorwaartse schakelaarwijze

· Steun voor MAC-adresself-learning

· De bandbreedtecontrole van de steunhaven, de controle van het uitzendingsonweer, havensamenvoeging

· Steun IGMP (V1, V2) Snooping (Multicast Toepassing)

· Steunsnmp (V1, V2)

· Steun Haven gebaseerde VLAN, 802.1Q VLAN, en montages veel-aan-één

· Steun voor VLAN over functies

· Steun voor poortnummerprioriteit QoS van op haven-gebaseerd, 802.1p, IP TOS/DS, en TCP/UDP

· Steun voor MAC-adresband, TCP-UDP haven filtrerende beveiligingsinstellingen

· Steunhaven het weerspiegelen en haven de functie van verkeersstatistieken

· Het beheersinterface van het steun zuivere Engelse WEB

· Dynamische LEIDENE indicator om de staat van materiaal te tonen en het eenvoudig oplossen van problemen te verstrekken

     · ontwerp van het 19 duim het norm rek-opgezette staal

 

Specificatie

 

 

Hardwarespecificatie
Normen en Protocollen IEEE 802,3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p
Vaste Haven

24 10/100/M auto-onderhandelingsrj45 haven

van de 2 gigabitopstraalverbinding RJ45/SFP (minigbic) de samengestelde haven

Kabeltype

10Base-t: Categorie 3/4/5 UTP, afstand 100m van de steun maximumtransmissie

100Base-TX: CAT5 UTP, afstand 100m van de steun maximumtransmissie

1000Base-t: CAT5e UTP, afstand 100m van de steun maximumtransmissie

Vezeltype

50/125µm multimode vezel, transmissieafstand 550m

9/125µm enige wijzevezel, transmissieafstand 10km

9/125µm enige wijzevezel, transmissieafstand 40km

9/125µm enige wijzevezel, transmissieafstand 80km

LEIDENE Indicatoren Macht, Verbinding/Akte 1~26, Snelheid 1~26
Achtergrondbandbreedte 4.8Gbps
MAC-Adreslijst 8K
Het door:sturen van Tarief

10Mbps: 14880PPS

100Mbps: 148800PPS

100Mbps: 1488000PPS

Afmetingen (W x H x D) 440*180*44 (mm)
Inputvoltage 100V~240VAC, 50/60Hz
Machtsconsumptie < 30W="">
Het werk Temperatuur 0ºC~40ºC
Opslagtemperatuur -40ºC~70ºC
Werkende Vochtigheid 10%~90% Non-Condensing relatieve vochtigheid
Opslagvochtigheid 5%~90% Non-Condensing relatieve vochtigheid
Hittedissipatie natuurlijke hittedissipatie
Softwarespecificatie
Havenbeheer Haven het plaatsen Plaats de basisinformatie van de haven, zoals tarief, duplexwijze
De controle van de havenbandbreedte Steun
De Controle van het uitzendingsonweer Steun
De statistieken van het havenverkeer Steun
Boomstam Steun
VLAN-het Plaatsen Op haven-gebaseerd VLAN Steun
Gebaseerd op 802.1Q VLAN Steun
Veel-aan-één die plaatsen Verzend snel gegevens van multi-haven naar een bestemmingshaven
QoSmontages QOS-het plaatsen Het op haven-gebaseerde, poortnummer van 802.1p, IP TOS/DS en TCP/UDP-
Rijen die algoritme plannen Strikte Prioriteit (SP), Gewogen Round robin (WRR)
Beveiligingsinstellingen MAC-adresband Steun
TCP/UDP poortnummer het filtreren Steun
Andere Montages Onderbreking het plaatsen Plaats de kaderonderbreking in de outputrij
VLAN overdwars Steun
IGMP (V1, V2) Snooping Steun
VLAN-Opstraalverbinding het plaatsen Steun
Systeembeheersing WEBbeheer Steun
Wijzig de het gebruikersnaam en wachtwoord Steun
IP-adreswijziging Steun
Systeemstaat Toon enkele systeemparameters van schakelaar, zoals: softwareversies.
De file en krijgt huidige configuratie terug Steun
Herstel fabrieksmontages Steun
Nieuw begin Steun

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817