Ondergrondse de Kabelschroeven van Gponepon OLT C320 gelijkstroom 48V voor FTTX-de Dienst

Basisinformatie
Plaats van herkomst: vasteland van China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE
Modelnummer: Ofs-C320
Min. bestelaantal: 100
Prijs: 1400-1500 USD
Verpakking Details: Origainalpakket
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, Western Union, T/T
Levering vermogen: 1000 PC's per maand

Ondergrondse de Kabelschroeven van Gponepon OLT C320 gelijkstroom 48V voor FTTX-de Dienst

 

Met de behoeften van communicatiediensten die, de diensten op de toegevoegde waarde (VAS) met inbegrip van 3D stijgen
de netwerkspelen, de videoconferentie/de telefoon, Video(vod) en IPTV op bestelling zijn zeer belangrijke middelen voor exploitanten aan
verleen de differentiële diensten om meer abonnees aan te trekken, en bereik de inkomensgroei.


Systeemarchitectuur


• Capaciteit
  GPON tot 16 havens
  EPON tot 16 havens
  De opstraalverbinding zet tot 4 *GE (Optische) (Elektronische) +2*GE of (Elektronische) om 2*10GE (Optische) +2*GE (Optische) +2*GE


• Chassisconfiguratie (19“)
  Totale 5 groeven
  2 groeven voor universele linecards
  2 groeven voor de kaarten van de switch&controle
  1 groef voor ventilatormodule


• De Dichtheid van de abonneekaart
  GPON-kaart: 8 havens per kaart
  EPON-kaart: 8 havens per kaart
  GE-kaart: 8 havens per kaart
  Verenigd platform voor GPON, EPON
  Kleine grootte en compact ontwerp, flexibel netwerk en snelle plaatsing
  2U kader met 2 de dienstgroeven, compatibel met linecards van ZXA10 C300
  Het overvloedige vermogen van de de dienststeun: IPTV, VoIP, VAN HEM, VPN, mobiele terugvracht, enz.
  Hogere veiligheidsverzekering: ONT-authentificatie, gebruiker - identiteitskaart-identificatie, havenisolatie, adresband, pakket het filtreren, en uitzendingspakket

 

• afschaffing.
  Hoge betrouwbaarheid: essentiële onderdelenovertolligheid; steuntype B en Type C bescherming voor PON-neerstraalverbinding en LACP/UAPS/STP/RSTP/MSTP voor opstraalverbinding
  De dienstdifferentiatie: Uitvoerige QoS
mechanismen voor stem, video en hoge snelheid
Internetservices.
  De overtolligheid van de steungelijkstroom input
  De bescherming van het steun1:1 voor PON-interfaces
  De bescherming van het steun1:1 de kaart voor van SW (kernkaart)
  De steun Synchrone Ethernet ZTE ZXA10 C320, een kleine grootte, convergerende platform van de de volledig-dienst het optische toegang, verstrekt dragerklasse QoS en betrouwbaar netwerk om aan de eisen ten aanzien van kleinschalige implementatie van FTTx-de diensten te voldoen.


Zeer belangrijke Eigenschappen


Technische Beschrijvingen


Het Informatieblad van ZXA10 C320
Multi-Service de Toegangsoplossing van ZTE
Copyright ZTE. Alle rechten voorbehoudena
• De kaart van de opstraalverbindingsinterface
  1*10GE optische haven (de Configureerbare optische haven van 1*GE)
  1*GE optische haven
  1*10m/100 M/1000 M elektro


Ethernethaven
• Gemeenschappelijke interfaces
  1*environment controlerende interface
  1*management interface
  1*maintenance periodieke interface
  PON-Eigenschappen


• EPON volgzaam met IEEE 802.3ah
• GPON volgzaam met ITU G.984.x
• De optische gespleten verhouding van het steun1:64 voor GPON/EPON
• Steun OLS (Optische Laser die controleren)
• Maximum logisch bereik: 60km
• Maximum fysiek bereik: 20km
• Maximum verbindingsverschil: 20km
• Hoog-efficiënte DBA: NSR-DBA, SR-DBA
• Synchrone Ethernet
• De begroting van de zendontvangermacht: Klasse B+ of klasse C+
• Type B en typec optische opstraalverbindingsbescherming
• Steun FEC
• Steun AES128
• Steun SCB
• Steun 1550nm voor derde partij CATV
het uitzenden


 L2/L3 eigenschappen


• 1:1/N: 1 VLAN
• 802.1ad, SVLAN, Selectieve QinQ, VLAN-het stapelen
• Lijn-tarief het door:sturen
• STP/RSTP/MSTP volgzaam aan IEEE 802.1d/802.1w/802.1s
• UAPS/EAPS/LACP bescherming
• IEEE 802.3ad van de verbindingssamenvoeging
• L3 verpletterend:
• Multicast – IPTV
• QoS
• Rij & het plannen van mechanisme: SP, DWRR, SP+DWRR
• IPv4 DSCP Diffserv
• , En prioritaire stroomclassificatie, tarief die vormen plaatsen beperken
• Verkeersstatistieken
• WRED en drievoudige kleur
• SLA: CIR, PIR, EIR, MBS


  Veiligheid:


•  L2- L4-ACL
  IP en MAC-bronwacht
  Weerstand tegen Dos-aanvallen
  MAC/IP-anti-voor de gek houden (MAC-band, IP band, DHCP die snooping)
  Anti-overstroomt: de afschaffing van het uitzendingspakket, IGMP-pakketafschaffing, DHCP-pakketafschaffing
  MAC-de grens van het adresaantal wordt gebaseerd die op


• VLAN of gem-Haven
  Haven het weerspiegelen
  De identificatie van de gebruikershaven zoals Optie 82 van PPPOE+ en DHCP-
 O&M


• Exploitantveiligheid, multi-Bevoorrechte exploitant, SSH v1/v2, FTP/TFTP, ACL
• Beheersprotocol en interface: CLI, Telnet, SNMP V1/V2C/V3, MIBII
• Verre ingebouwde programmatuurdownload en verbetering
• Milieu controle, controle en alarmmilieu
• Werkende temperatuur: -25 °C ~55 °C (op lange termijn), -25°C ~65°C (op korte termijn)
• Werkende vochtigheid: 5% ~ 95% (op korte termijn), non-condensing 10%~100% (op lange termijn)
• Luchtdruk: kPa 70 - kPa 106


Afmetingen:
• 86.1mm (h) * 482.6mm (w) * 270mm (d) (19 duimplank)
• 2200 mm (h) x 600 mm (w) x 300 mm ((d) (Rek)
• 1035 mm (H) x 770 mm (W) x 460 mm (D) (Openluchtkabinet)


 Gewicht
• C320 (Volledige) plank: 7kg
• 19 (Volledig) duimrek: 74kg
• Openlucht (Volledig) kabinet: 76kg

Ondergrondse de Kabelschroeven van Gponepon OLT C320 gelijkstroom 48V voor FTTX-de Dienst

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817