550M 850nm SFP de Optische Dubbele Vezel van de Zendontvanger Multiwijze met DDM-Functie

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE; RoHS
Modelnummer: Ofss-8512-S5D
Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: 10 PCs per plaat
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, western union, L/C, paypal
Levering vermogen: 5000 per week

550M 850nm SFP de Optische Dubbele Vezel van de Zendontvanger Multiwijze met DDM-functie

 

1. Eigenschap:
 SFP-pakket met LC-schakelaar
de Laser van  850nm VCSEL en de detector van de SPELDfoto
 tot 550m transmissie op 50/125 um MMF
 +3.3V kiest voeding uit
compatibele de gegevens input-output interface van  LVPECL
 lage EMI en uitstekende ESD bescherming
 volgzame laserveiligheidsnorm CEI-60825
 compatibel met RoHS
 digitale Kenmerkende volgzame sff-8472

2. Toepassing:
 1,25 Gb/s 1000Base-SX Ethernet
 dubbel Tarief 1.063/2.125 Gb/s Fibre Channel
 radio – CPRI, OBSAI, LTE

3. Absolute Maximumclassificaties:

Parameter Symbool Minimum Maximum Eenheden
Opslagtemperatuur Tst -40 +85 °C
Leveringsvoltage Vcc 0 +3.6 V
Werkende Relatieve Vochtigheid Relatieve vochtigheid 5 95 %

4. Overzichtstekening (mm):

550M 850nm SFP de Optische Dubbele Vezel van de Zendontvanger Multiwijze met DDM-Functie

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817