1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE , RoHS 
Modelnummer: Ofse611-w
Min. bestelaantal: 3 PCs
Prijs: 12-20 USD
Verpakking Details: 85x85x25mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week
Golflengte: Tx 1310nm, Rx 1490nm Stroomopwaartse PON-interface: 1 EPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel, symmetrische 1.25Gbps, 1*WIFI
Gelijkstroom-Voeding: +12V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter Chipset: zte chipset
machtsschakelaar: 1 Werkende Temperaturen: -5~+55℃
Werkende vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90% Afmeting: 83mm*83mm*25mm (length*width*height)
Netto gewicht: 0.24KG Meest verste afstand: 20km tussen OLT en ONU
Optische Interface: SC/UPC schakelaar
Hoog licht:

epon onu

,

gpon onu

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie

 

Productomschrijving

 

Het populairst & hoog - kwaliteitsftth 1GE Ethernet havens met WiFi EPON ONU voor bureaugebruik

 

Technische Beschrijvingen

Technische punten Beschrijving
Stroomopwaartse PON-interface 1 EPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel, symmetrische 1.25Gbps, 1*WIFI
Meest verste afstand 20km tussen OLT en ONU
Optische interface SC/UPC schakelaar
Stroomafwaartse LAN interface 1*10/100/1000Mbps auto aanpassingsethernet-interfaces, Hoogtepunt - duplex/Half - duplex, RJ45-schakelaars
Laag 2/3 schakelaar Gecentraliseerd die OLT-beheer op OAM wordt gebaseerd
WEB, CLI
Verbeteringssoftware ver
Steun om configuratieparameters neer te bewaren wanneer macht
WIFI Geïntegreerde 802.11b/g/n
Steun WEP en WPA/WPA2-beveiligingsprotocollen
Beheersonderhoud Gecentraliseerd die OLT-beheer op OAM wordt gebaseerd
WEB, CLI
Verbeteringssoftware ver
Steun om configuratieparameters neer te bewaren wanneer macht
Hardwareinformatie
Indicatoren 5 indicatoren, voor status van voeding, PON-haven en 1 haven giga-Ethernet.
Gelijkstroom-voeding +12V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter
Chipset zte chipset
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5~+55℃
Werkende vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30~+60℃
Het opslaan van vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%

 

Eigenschap:

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie 0

Fysieke Beeldverwijzing:

 

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie 1

 

Chassisafmeting:

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie 2

Pakketdimensie:

Hier is de afmeting van de pakketdoos van 1 haven EPON ONU voor uw verwijzing.

grootte voor 1 haven EPON ONU: 185x110x40mm

 

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie 3

 

Voedingnorm:

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie 4

 

Toepassing

 

 

1 de Haven Miniepon ONU van EPON Port+1 RJ45 met WIFI-Functie 5

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

Telefoonnummer : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817