Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofse611-w
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 85x85x25mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

 

Productomschrijving

 

Het populairst & hoog - kwaliteitsftth 1GE Ethernet havens met WiFi EPON ONU voor bureaugebruik

 

Technische Beschrijvingen

Technische punten Beschrijving
Stroomopwaartse PON-interface 1 EPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel, symmetrische 1.25Gbps, 1*WIFI
Meest verste afstand 20km tussen OLT en ONU
Optische interface SC/UPC schakelaar
Stroomafwaartse LAN interface 1*10/100/1000Mbps auto aanpassingsethernet-interfaces, Hoogtepunt - duplex/Half - duplex, RJ45-schakelaars
Laag 2/3 schakelaar Gecentraliseerd die OLT-beheer op OAM wordt gebaseerd
WEB, CLI
Verbeteringssoftware ver
Steun om configuratieparameters neer te bewaren wanneer macht
WIFI Geïntegreerde 802.11b/g/n
Steun WEP en WPA/WPA2-beveiligingsprotocollen
Beheersonderhoud Gecentraliseerd die OLT-beheer op OAM wordt gebaseerd
WEB, CLI
Verbeteringssoftware ver
Steun om configuratieparameters neer te bewaren wanneer macht
Hardwareinformatie
Indicatoren 5 indicatoren, voor status van voeding, PON-haven en 1 haven giga-Ethernet.
Gelijkstroom-voeding +12V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter
Chipset zte chipset
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5~+55℃
Werkende vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30~+60℃
Het opslaan van vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%

 

Eigenschap:

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

Fysieke Pic Verwijzing:

 

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

 

Chassisafmeting:

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

Pakketdimensie:

Hier is de afmeting van de pakketdoos van 1 haven EPON ONU voor uw verwijzing.

grootte voor 1 haven EPON ONU: 185x110x40mm

 

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

 

Voedingnorm:

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

 

Toepassing

 

 

Volledige de Netwerkterminalauto van Verenigbaarheidsgpon Optische - Configuratie 1 EPON-Interface

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817