De hoge Schakelaar van Betrouwbaarheidsgpon EPON ONU 1GE Ethernet ZTE Chipset Sc/UPC

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE, ROHS
Modelnummer: OFSE611
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: $12.8-$9.8 per pcs
Verpakking Details: 80 PCs per karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Levering vermogen: 7000 PCs per week

Hoge betrouwbaarheid ZTE chipset GPON EPON ONU 1GE Ethernet + 1 PON ONU

OFSE611 is een mini eindapparaat van EPON ONU, dat op zuivere breedbandtoegang van toepassing is. Het keurt ontwerp van de mini-type het compacte structuur met hoog-integratie goed en kan de interfaces van 1 GE (RJ45) verstrekken. Steunt de technologie van laag 2 Ethernet-schakelaar en het is gemakkelijk aan onderhoud en leidt. Het kan op FTTH/FTTP-toegangstoepassing voor ingezetene en bedrijfsgebruikers worden toegepast, en het is volledig volgzaam aan technische voorschriftenen zoals IEEE802.3ah en technisch vereiste van EPON-Materiaal (V3.1).

De hoge Schakelaar van Betrouwbaarheidsgpon EPON ONU 1GE Ethernet ZTE Chipset Sc/UPC

Eigenschap

 

Gebruiksklaar, auto-ontdekt eigenschappen, auto-configuratie, en autoingebouwde programmatuurverbetering, enz.

* Steun drievoudig het roeren encryptieverzoek

Steun DBA die mechanismeverzoek meldt

* Het onderhoudsfunctie van de steunoam verre configuratie

* Steun de verre verbetering en de download

Steun van de statusopsporing en fout rapport

Steun om de het werkwijze bij de gebruikershaven te vormen.

Steungegevensversleuteling en decryptie

Steun 802.1Q VLAN

Functies en IGMP Snooping van steun de rijke QinQ VLAN

De regel van het steunverkeer om de verwante prioriteit te wijzigen.

Steun LEIDENE aanwijzing

Steun om de fabrieksmontages te herstellen

Steun het verre terugstellen en reboot

De steun die hijgt stroomonderbrekingsalarm sterft

Volledig verenigbaarheid met OLT based=on=Broadcom/PMC/Cortina chipset.

 

Technische Beschrijvingen

 

Technische punten Beschrijving
Optisch bezit

Stroomopwaartse PON

interface

1 EPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel,

symmetrische 1,25 Gbps

Golflengte Tx 1310nm, Rx 1490nm
Optische outputmacht -1~+4dBm
Het ontvangen van gevoeligheid <-26dbm>
Meest verste afstand 20km tussen OLT en ONU
Optische interface SC/UPC schakelaar

Stroomafwaartse LAN

interface

1*10/100/1000Mbps auto aanpassingsethernet-interfaces,

Volledige - duplex/Half - duplex, RJ45-schakelaars

Laag 2/3 schakelaar Steun IEEE802.1Q VLAN
Het tariefremming van de steunsnelheid van uitzendingspakket bij ONU
De datatransportbesturing van IEEE 802.3X
Steun 16 multicast adressen bij elke LAN haven
Veiligheidsstrategie

Steun aes-128, gegevensversleuteling voor allebei stroomopwaarts

en stroomafwaarts

Steun dynamische update van sleutel

Beheer

onderhoud

Gecentraliseerd OLT-beheer dat op OAM wordt gebaseerd
WEB, CLI
Verbeteringssoftware ver
Hardwareinformatie
Indicatoren

4 indicatoren, voor status van voeding, PON-haven en 1

Haven giga-Ethernet.

Gelijkstroom-voeding +5V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter
Chipset zte chipset
Machtsschakelaar 1
Machtsconsumptie ≤2.5W
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5~+55℃
Werkende vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30~+60℃
Het opslaan van vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
Afmeting 83mm*83mm*25mm (length*width*height)
Netto gewicht 0.24Kg

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Productnaam Productomschrijving
OFSE611 1*EPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, Sc), 1*10/100/1000Base-T, 12V-Voeding

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817