4 havens Gigabit EPON ONU 1 Machtsschakelaar ZTE Chipset Compatibel voor Huawei

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: OFSG614
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 195mm*125mm*25mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week

4 havens Gigabit EPON ONU 1 Machtsschakelaar ZTE Chipset Compatibel voor Huawei

 

Productomschrijving

 

Technische Beschrijvingen

Technische punten Beschrijvingen
Stroomopwaartse PON-interface 1 GPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel, opstraalverbinding 1.25Gbps, neerstraalverbinding 2.5Gbps
Golflengte Tx 1310nm, Rx 1490nm
Gegevenstx output -1dBm aan 4dBm @ 1310nm
Optische RX-gevoeligheid < -24dBm="">
Optische interface SC/PC
LAN4/3/2/1 haven RJ45Port verbindt automatisch met lokaal Internet, 1 GE-haven en FE haven 3
WLAN Volgzaam met IEEE802.11b/g/n, 2T2R, interne antenne
Indicatoren 13 indicatoren. Voor status van voeding, PON, LAN en POTTEN.
Gelijkstroom-voeding +12V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter
Werkende temperaturen -5 - +45℃
Werkende vochtigheid 10-90% (niet-gecondenseerd)
Afmeting (L*W*H) 191mm*133mm*34mm
Netto gewicht

0.35Kg

 

Het populairst & hoog - kwaliteitsftth 1GE Ethernet havens GPON ONU voor bureaugebruik

 

4 havens Gigabit EPON ONU 1 Machtsschakelaar ZTE Chipset Compatibel voor Huawei

 

de voordelen van de klant

Het Punt van de klantenrente Productvoordelen Productkenmerken
Brede waaier van toepassingen Goed verenigbaarheid ZTE-spaander, Interoperabiliteitssoftware
Stel de meeste klantenbehoeften tevreden Multifunctionele geïntegreerde toepassing Geïntegreerd netwerk met stem, Wifi-functie
Popular& Geschikt voor familie het plaatsen Schoonheid Compact & mooi ontwerp
Goede thermische prestaties, het stabiele tarief van de operation&lowerreparatie Goede thermische prestaties Ingenieus het gatenontwerp van de hittedissipatie
Stel klant tevreden en druk hun het kopen kosten De lagere het kopen kosten met betrekking tot 4 Gigabit zetten om 4GE interface

 

 

 

4 havens Gigabit EPON ONU 1 Machtsschakelaar ZTE Chipset Compatibel voor Huawei

 

 

Eigenschap:

 1. Gebruiksklare, geïntegreerde auto, autoconfiguratie, en de autotechnologie die van de ingebouwde programmatuurverbetering ontdekken
de rijke QinQ VLAN functie van  2.Support en IGMP die multicast featur snooping
de lijn van  3.Integrated testen volgzaam met gr.-909 op POTTEN
de verenigbaarheid van  4.Fully met OLT op Broadcom/PMC/Cortina wordt gebaseerd die chipset
de functie van  5.Support IEEE802.11n 2T2R WiFi

 

De Functies van de Ethernetdienst:

 1.Full verzendt non-blocking omschakeling
 2.Support QinQ VLAN, 1:1 VLAN, VLAN-het opnieuw gebruiken, VLAN-boomstam, enz.
de haven van  3.Integrated controle, haven, haventarief, haven SLA die, enz. beperken weerspiegelen.
auto de polariteitsopsporing van  4.Support van Ethernet-havens (AUTOmdix)
 5.Integrated IEEE802.1p QoS met prioritaire rijen met vier niveaus
het snooping van  6.Support IPv4 IGMP en het snooping van IPv6 MLD
NATIONAAL  7.Support en Firewall

 

Toepassing

 

4 havens Gigabit EPON ONU 1 Machtsschakelaar ZTE Chipset Compatibel voor Huawei

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817