10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-mgsf1dt8-20
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 215mm×137mm×56mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week

8- haven 10/100Mbps RJ45 + 1-de Schakelaarvan dehaven1000mbps FX Vezel

 

Productomschrijving

 

Technische Beschrijvingen

 

Productnaam 8-haven10/100Mbps+1haven1000mbpsVezel
Productmodel Ofs-mgsf1dt8-20
Netwerkprotocollen IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-t; IEEE802.3u; 100Base-TX; IEEE802.3ab 100Base-t; IEEE802.3z 1000Base-x; IEEE802.3x;
802.1Q VLAN-Markering
802.3ad LACP
802.1D-2004 STP
802.1w snelle STP
802.1s veelvoudige STP
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia Multi-mode: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Prestatiesspecificatie Bandbreedte: 6Gbps
Het Geheugen van de pakketbuffer: 2M
Pakket die Tarief door:sturen: 148800pps/port
MAC-Adreslijst: 8K
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
LEIDENE Indicatoren Macht: PWR; De Verbinding/het Akte van FX; 100 (1-8); Verbinding/Akte (1-8)
Voeding Input: AC100 ~ 250V,
Output: DC5V 2A.
Maximum macht 5W
Milieutemperatuur 0 ~ +55℃
Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Vochtigheid 5% ~ 90%
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op, Facultatief, is het Standaardapparaat niet
Verpakkingslijst 1× schakelaar
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×power adapter
MTBF 100.000 uren
Gewicht & Grootte Productgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 190mm× 105mm×28mm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 215mm×137mm×56mm
Garantie 1-jaren

Eigenschap:

 

10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

 

 

Producttentoonstelling

 

Populairste & hoge - kwaliteit 8- haven 10/100Mbps RJ45 + 1-de Schakelaarvan dehaven1000mbps FX Vezel

 

 

10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

 

 

10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

 

10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

 

 

Toepassing

10 / 100Mbps vezel Optische Schakelaar voor Stedelijk Intelligent Verkeers Controlesysteem

 

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817