Hoge Betrouwbare Vezel Optische Schakelaar 2 Haven 10/100/1000M met Uitzending stormt Controle

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-GSF2T2
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 233mm×152 mm× 55mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week

Hoge betrouwbare Vezel optische schakelaar 2 haven 10/100/1000M RJ45 aan 2 haven 1000 SFP-haven

 

Productomschrijving

 

Technische Beschrijvingen

Technische punten Beschrijving
Productnaam 2-haven 10/100/1000Mbps + 2 haven1000mbps SFP Vezel
Productmodel Ofs-GSF2T2
Netwerkprotocollen IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 100Base-t; IEEE802.3u; 1000Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-t; IEEE802.3z 1000Base-x; IEEE802.3x;
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)
1000base-TX: Cat6 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia Multi-mode: 550M 2KM
Single-mode: 20/40/60/80/100KM
Prestatiesspecificatie Bandbreedte: 8Gbps
Pakket die Tarief door:sturen: 1488000pps/port
MAC-Adreslijst: 1K
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
LEIDENE Indicatoren Macht: PWR; De Verbinding/het Akte van FX; TP 1000 (1-2);
TP verbinding/Akte (1-2)
Voeding Adapter:
Input: AC100 ~ 250V, Output: DC5V 2A.
Maximum macht 5W
Milieutemperatuur 0 ~ +55℃
Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Vochtigheid 5% ~ 90%
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op, Facultatief, is het Standaardapparaat niet
Verpakkingslijst 1× schakelaar
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×power adapter
MTBF 100.000 uren
Gewicht & Grootte Productgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 140mm× 93mm× 28mm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 233mm×152 mm× 55mm
Garantie 1-jaren

Eigenschap:

 

Producttentoonstelling

 

Het populairst & hoog - kwaliteit 2ports 10/100/1000M + de Vezelschakelaar van 2ports 1000M SFP

 

 

 

Hoge Betrouwbare Vezel Optische Schakelaar 2 Haven 10/100/1000M met Uitzending stormt Controle

 

 

Hoge Betrouwbare Vezel Optische Schakelaar 2 Haven 10/100/1000M met Uitzending stormt Controle

Hoge Betrouwbare Vezel Optische Schakelaar 2 Haven 10/100/1000M met Uitzending stormt Controle

 

Hoge Betrouwbare Vezel Optische Schakelaar 2 Haven 10/100/1000M met Uitzending stormt Controle

 

Toepassing

Hoge Betrouwbare Vezel Optische Schakelaar 2 Haven 10/100/1000M met Uitzending stormt Controle

 

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817