148800pps/Schakelaar van Havenpoe Aangedreven Gigabit met Goede Hitteverwijdering

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-pe-ws01-20
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 93mm× 70mm× 26mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week

Goed compabilitymacht over de Schakelaar 2port 10/100M van Ethernet POE voor ip camera's

 

Productomschrijving

 

Technische Beschrijvingen

Technische punten Beschrijving
Productnaam 10/100M PoE Media Convertor
Productmodel Ofs-pe-ws01-20
Interface de haven van 1x 10/100Base-t RJ45
de Vezelhaven van 1x 100Mbps, Facultatieve SC/ST/FC
norm IEEE802.3i 10base-t
IEEE802.3u 100base-TX
IEEE 802,3 10Base-t
IEEE 802.3u 100Base-TX
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
LEIDENE Indicatoren Macht: PWR; Verbinding: Verbinding/Akte; PoE
PoE Specificatie PoE Norm: IEEE802.3af/IEEE802.3at
PoE havens: 2 havensteun PoE
Machtsoutput: Max. 15,4 watts (IEEE 802.3af)
Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
PoE de havenauto ontdekt AF/AT-apparaten
Outputvoltage: DC52V
De Taak van de machtsspeld: 4/5+; 7/8
Voeding Inputvoltage: DC52V (48~55V)
Macht 3W (wanneer het PD apparaat niet wordt aangesloten)
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100),
Vezelmedia Multi-mode: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80/100KM
Het door:sturen van Tarief: 148800pps/port
Werkomgeving Het werk temperatuur: -10~55℃; Opslagtemperatuur: -20~75℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op, Facultatief, is het Standaardapparaat niet
Verpakkingslijst 1× media Convertor
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×power adapter
MTBF 100.000 uren
Gewicht & Grootte Productgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 93mm× 70mm× 26mm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 215mm×138 mm× 56mm
Garantie 1-jaren

 

ONDERDOMPELINGSschakelaar:

ONDERDOMPELINGSschakelaar Onderdompelingsfunctie
  AUTO 1 TP bij auto-onderhandeling (gebrek)
  KRACHT Kracht TP bij 10m of bij de helft - duplex
TP 100 2 TP bij 100M (gebrek)
  10 TP bij 10m wanneer TP bij Kracht
  FDX 3 TP bij hoogtepunt - duplex (gebrek)
  HDX TP bij de helft - duplex wanneer TP bij Kracht
LFP DIS 4 Maak Verbindingsfout onbruikbaar ervaren (gebrek)
LFP Laat Verbindingsfout toe ervaren

 

Eigenschap:

 

Producttentoonstelling

 

Het populairst & hoog - kwaliteit 1haven100M Schakelaar van PSE + van 1port 100M 20KM PoE

 

148800pps/Schakelaar van Havenpoe Aangedreven Gigabit met Goede Hitteverwijdering

 

 

148800pps/Schakelaar van Havenpoe Aangedreven Gigabit met Goede Hitteverwijdering

 

148800pps/Schakelaar van Havenpoe Aangedreven Gigabit met Goede Hitteverwijdering

 

148800pps/Schakelaar van Havenpoe Aangedreven Gigabit met Goede Hitteverwijdering

 

 

 

Toepassing

148800pps/Schakelaar van Havenpoe Aangedreven Gigabit met Goede Hitteverwijdering

 

 

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817