2 opstraalverbindingsmacht over de Schakelaar goed Compability van Ethernet POE voor IP Camera's

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-gsf2t24-I
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 540mm×367mm× 100mm
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stukken per één week

Goed compabilitymacht over Schakelaar 24 gigabithaven +2 Opstraalverbinding 10/100/1000M van Ethernet POE SFP voor ip camera's

 

Productomschrijving

Technische punten Descript
Productnaam 24-haven 10/100/1000Mbps + 2 haven1000mbps SFP Vezel
Productmodel

Ofs-gsf2t24-I

 

Netwerkprotocollen IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 100Base-t; IEEE802.3u; 1000Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-t; IEEE802.3z 1000Base-x; IEEE802.3x;
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)
1000base-TX: Cat6 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia Multi-mode: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Prestatiesspecificatie Bandbreedte: 52Gbps
Het Geheugen van de pakketbuffer: 2M
Pakket die Tarief door:sturen: 1488000pps/port
MAC-Adreslijst: 1K /port
PoE Specificatie PoE Norm: IEEE802.3af
PoE havens: 24 havensteun PoE
Machtsoutput:
Max. 15,4 watts (IEEE 802.3af)
Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
PoE de havenauto ontdekt AF/AT-apparaten
Outputvoltage: DC48V
De Taak van de machtsspeld: 1/2+; 3/6
Machtstype: Beëindigen-spanwijdte (facultatieve medio-Spanwijdte)
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
LEIDENE Indicatoren Macht: PWR; Verbinding; POE; Verbinding/Akte
Voeding Inputvoltage: AC100~250V
Werkomgeving Het werk temperatuur: -10~55℃; Opslagtemperatuur: -20~75℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op
Verpakkingslijst 1× media Convertor
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×power adapter
MTBF 100.000 uren
Gewicht & Grootte Productgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 430mm×295mm× 44mm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 540mm×367mm× 100mm
Garantie 1-jaren

 

Eigenschap: 

 

Producttentoonstelling

 
Het populairst & hoog - kwaliteit 24havens 1000M PSE + 2ports 1000M SFP-schakelaar van Vezel de Optische Ethernet
 
 
 2 opstraalverbindingsmacht over de Schakelaar goed Compability van Ethernet POE voor IP Camera's

 

 

2 opstraalverbindingsmacht over de Schakelaar goed Compability van Ethernet POE voor IP Camera's

 

 

2 opstraalverbindingsmacht over de Schakelaar goed Compability van Ethernet POE voor IP Camera's
 
 

 

Toepassing

 2 opstraalverbindingsmacht over de Schakelaar goed Compability van Ethernet POE voor IP Camera's

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817