Steunt de SFP Beheerde Gigabit Ethernet-Schakelaar 2port 100/1000M automatisch IGMP

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-MIGSF2T8
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 21.6cm× 20,6 cm× 6,7 cm
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stukken per één week

8-haven gaf de Industriële Schakelaar van Gigabit PoE Ethernet met het Beheer van 2port vaste vorm 100/1000M SFP 

 

Productomschrijving

Technische punten Beschrijving
Productnaam 8-haven 10/100/1000Mbps + 2 haven1000mbps SFP Vezel
Productmodel Ofs-MIGSF2T8
Netwerkprotocollen IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-t; IEEE802.3u; 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-t; IEEE802.3z 1000Base-x; IEEE802.3x;
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)
1000base-TX: Cat6 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia Multi-mode: 2KM
Single-mode: 20/40/60/80KM
Prestatiesspecificatie Bandbreedte: 20Gbps
Het Geheugen van de pakketbuffer: 2M
Pakket die Tarief door:sturen: 148800pps/port
MAC-Adreslijst: 16K
PoE Specificatie PoE Norm: IEEE802.3af/IEEE802.3at
PoE havens: 8 havensteun PoE
Machtsoutput:
Max. 15,4 watts (IEEE 802.3af)
Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
PoE de havenauto ontdekt AF/AT-apparaten
Outputvoltage: DC52V
De Taak van de machtsspeld: 1/2+; 3/6
Machtstype: Beëindigen-spanwijdte (facultatieve medio-Spanwijdte)
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
Bescherming Verlichtingsbescherming, IP40-bescherming
LEIDENE Indicatoren Macht: PWR; Verbinding; POE; Verbinding/Akte
Voeding Inputvoltage: DC52V (48~57V) /Terminal-blok
Werkomgeving Het werk temperatuur: -40~75℃; Opslagtemperatuur: -45~85℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
Verpakkingslijst 1×Industrial schakelaar (plus eindblok)
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×DIN-spoor opzettende uitrusting
De industrienorm FCC CFR47 Deel 15, EN55022/CISPR22, deelt een EMS in:
IEC6100-4-2 (ESD): ±8kV (contact), ±15kV (lucht)
IEC6100-4-3 (RS): 10V/m (80MHz-2GHz)
IEC6100-4 (EFT): Machtshaven: ±4kV; Gegevenshaven: ±2kV
Iec6100-4-5 (Schommeling): Machtshaven: ±2kV/DM, ±4kV/CM; Gegevenshaven: ±2kV
IEC6100-4-6 (CS): 3V (10kHz-150kHz); 10V (150kHz-80MHz)
Iec6100-4-16 (Gemeenschappelijke wijzegeleiding): 30V (inh.), 300V (1s)
Shell IP40 beschermt rang, metaalshell
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op
Certificatie Ce-commercieel teken; FCC Deel 15 Klasse B; VCCI Klasse B
 
EN 55022 (CISPR 22), Klasse B
MTBF 300.000 uren
Gewicht & Grootte Productgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 15.3cm×11.5cm× 4.7cm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 21.6cm× 20.6cm× 6.7cm
Garantie 5-jaren

 

Eigenschap: 

 

Producttentoonstelling

 
Populairste & hoge - kwaliteit 2-haven1000 de Vezel van Mbps SFP + 8- PoE van de haven10/100/1000mbps RJ45 Industriële Rang Schakelaar


 

 

Steunt de SFP Beheerde Gigabit Ethernet-Schakelaar 2port 100/1000M automatisch IGMP

 

 

 

 

Steunt de SFP Beheerde Gigabit Ethernet-Schakelaar 2port 100/1000M automatisch IGMP

 

 

 

Steunt de SFP Beheerde Gigabit Ethernet-Schakelaar 2port 100/1000M automatisch IGMP

 

 

Toepassing

 
Steunt de SFP Beheerde Gigabit Ethernet-Schakelaar 2port 100/1000M automatisch IGMP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817