10 / 100M Enige Vezelmedia Convertor 94,5 * 70 * 26mm 2.5W Machtsconsumptie

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: OFS-WS01-20
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 215 * 138 * 56mm
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stukken per één week

De media van de hoge prestatiesvezel convertor 10/100M enige vezel SM met 20KM

 

Productomschrijving

Technische punten Beschrijving
Productnaam 10/100M Media Convertor
Productmodel Ofs-ws01-20
Schakelaar Enige Vezel: 1* 100Mbps, Facultatieve SC/ST/FC
RJ45: 1*10/100Mbps, Auto mdi/mdi-X
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia (Multimode) vezel: 50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 2km of 5km)
(Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 100km)
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
Het door:sturen van Tarief: 148800pps/port
Werkende norm EEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
Macht Input: AC 100~250VOutput: Gelijkstroom 5V 1A, (gebrek).
of Input: Gelijkstroom: - 36V~-72V; Output: Gelijkstroom 5V 1A. (Facultatief)
USB-(Facultatieve) voeding.
Machtsconsumptie 2.5W
Leiden Macht, FX 100, Verbinding/Akte, TX 100, FDX, Verbinding/Akte.
Werkomgeving Het werk temperatuur: -10~55℃;
Opslagtemperatuur: -20~75℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op, Facultatief, is het Standaardapparaat niet
Verpakkingslijst 1× media Convertor
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×power adapter
MTBF 100.000 uren
Gewicht & Grootte Productgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 94.5*70*26mm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 215*138*56mm
Garantie 1-jaren

 

ONDERDOMPELINGSschakelaar:

ONDERDOMPELINGSschakelaar Onderdompelingsfunctie
  AUTO 1 TP bij auto-onderhandeling (gebrek)
  KRACHT Kracht TP bij 10m of bij de helft - duplex
TP 100 2 TP bij 100M (gebrek)
  10 TP bij 10m wanneer TP bij Kracht
  FDX 3 TP bij hoogtepunt - duplex (gebrek)
  HDX TP bij de helft - duplex wanneer TP bij Kracht
LFP DIS 4 Maak Verbindingsfout onbruikbaar ervaren (gebrek)
LFP Laat Verbindingsfout toe ervaren

 

Eigenschap: 

 

Producttentoonstelling


Het populairst & hoog - het Kadersteun 10/100M van kwaliteitslfp&jumbo Ethernet-Vezelmedia Convertor

 

 

10 / 100M Enige Vezelmedia Convertor 94,5 * 70 * 26mm 2.5W Machtsconsumptie

 

 

 

10 / 100M Enige Vezelmedia Convertor 94,5 * 70 * 26mm 2.5W Machtsconsumptie

 

 

 

 

10 / 100M Enige Vezelmedia Convertor 94,5 * 70 * 26mm 2.5W Machtsconsumptie

 

 

 

10 / 100M Enige Vezelmedia Convertor 94,5 * 70 * 26mm 2.5W Machtsconsumptie

 

 

Toepassing

 

10 / 100M Enige Vezelmedia Convertor 94,5 * 70 * 26mm 2.5W Machtsconsumptie

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817