Duurzame BASIS 100 - t-Vezelmedia Convertor Enige Wijze Ondersteunend 1552 Bytespakket

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-ws01/02-20
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 215*138*56mm
Levertijd: 5-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stukken per één week

Duurzame 100base-t Vezelmedia enige vezel 20KM van de Convertor enige wijze

 

Productomschrijving

Technische puntenBeschrijving
Productnaam10/100M Media Convertor
ProductmodelOfs-ws01/02-20
SchakelaarEnige Vezel: 1* 100Mbps, Facultatieve SC/ST/FC
RJ45: 1*10/100Mbps, Auto mdi/mdi-X
Netwerkmedia10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)
100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia(Multimode) vezel: 50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 2km of 5km)
(Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 100km)
Het door:sturen van WijzeStore-and-Forward
Het door:sturen van Tarief:148800pps/port
Werkende normEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
MachtInput: AC 100~250VOutput: Gelijkstroom 5V 1A, (gebrek).
of Input: Gelijkstroom: - 36V~-72V; Output: Gelijkstroom 5V 1A. (Facultatief)
USB-(Facultatieve) voeding.
Machtsconsumptie2.5W
LeidenMacht, FX 100, Verbinding/Akte, TX 100, FDX, Verbinding/Akte.
WerkomgevingHet werk temperatuur: -10~55℃;
Opslagtemperatuur: -20~75℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
InstallatieHet din-spoor of de Muur zetten op, Facultatief, is het Standaardapparaat niet
Verpakkingslijst1× media Convertor
1×User handboek/Certificaat van kwaliteit/Garantiekaart
1×power adapter
MTBF100.000 uren
Gewicht & GrootteProductgewicht: 0,5 kg
Verpakkingsgewicht: 1,1 kg
Productgrootte (L×W×H): 94.5*70*26mm
Verpakkingsgrootte (L×W×H): 215*138*56mm
Garantie1-jaren

Eigenschap: 

 

ONDERDOMPELINGSschakelaar:

ONDERDOMPELINGSschakelaarOnderdompelingsfunctie

 
 
TP

AUTO1TP bij auto-onderhandeling (gebrek)
KRACHTKracht TP bij 10m of bij de helft - duplex
1002TP bij 100M (gebrek)
10TP bij 10m wanneer TP bij Kracht
FDX3TP bij hoogtepunt - duplex (gebrek)
HDXTP bij de helft - duplex wanneer TP bij Kracht
LFP DIS4Maak Verbindingsfout onbruikbaar ervaren (gebrek)
LFPLaat Verbindingsfout toe ervaren
 

 

Producttentoonstelling

 
Het populairst & hoog - het Kadersteun 10/100M van kwaliteitslfp&jumbo Ethernet-Vezelmedia Convertor
 
 Duurzame BASIS 100 - t-Vezelmedia Convertor Enige Wijze Ondersteunend 1552 Bytespakket
 
Duurzame BASIS 100 - t-Vezelmedia Convertor Enige Wijze Ondersteunend 1552 Bytespakket
 
 
 
Duurzame BASIS 100 - t-Vezelmedia Convertor Enige Wijze Ondersteunend 1552 Bytespakket
 
 
 
Duurzame BASIS 100 - t-Vezelmedia Convertor Enige Wijze Ondersteunend 1552 Bytespakket
 
 

Toepassing

Duurzame BASIS 100 - t-Vezelmedia Convertor Enige Wijze Ondersteunend 1552 Bytespakket
 
 
 
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817