1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-olt-ESPX20+++
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 28~30 / piece
Verpakking Details: 10 stuk/doos
Levertijd: 5-10 dagen, hangen van de hoeveelheid af
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 50000 PC's / maand
Naam van het product: De Zendontvanger van EPON OLT SFP Vezel Connector: SC-CONNECTOR
Golflengte (NM): TX 1310nm, RX 1490nm De temperatuur van het verrichtingsgeval: 0~+70℃
Opslagtemperaturen.: -40~+85℃ Materiaal: Metal
Diensten: OEM & ODM Optische Macht: 6~7dbm
Garantie: 1 jaar inpakken: 10PCS/plastic
OEM: Ondersteuning
Hoog licht:

optische vezelzendontvanger

,

De Zendontvanger van Gigabitethernet

De Module 1.25G 20KM 1490/1310nm PX20+++ 6~7dbm van OSFP EPON OLT PON

 

 

De Zendontvanger van GEPON PX20+++ SFP OLT

Eigenschap

SFP met SC/UPC-Vergaarbakzendontvanger
1490 NM DFB Tx
1310 NM APD Rx
Digitale Volgzame diagnostiek sff-8472
1250 Mbps ononderbroken wijzetransmissie
1250 Mbps-de ontvangersdatasnelheid van de Uitbarstingswijze
Verstrek snelle RSSI-functie
De temperatuur van het verrichtingsgeval: 0~70°C
Leeft RoHS-richtlijn (2002/95/EG) na

Toepassing

GEPON OLT IEEE802.3ah 1000BASE-PX20++
FTTx
 
Specificatie
Parameter Symbool Min. Max. Eenheid
De Temperaturen van het opslaggeval. TSTG -40 85 °C
Werkende Gevaltemperaturen. TC 0 70 °C
Voedingvoltage VCC 3.1 3.6 V
Totale Voedingstroom ICC - 350 Ma

 

Parameter Symbool Min. Type. Max. Eenheden Nota's
Optische Zendermacht Portugal 4.5 6 9 dBm 1
Optische Zendermacht weg POFF - - -39 dBm
De Golflengte van het outputcentrum λ 1480 - 1500 NM
De Breedte van het outputspectrum △λ - - 1.0 NM
De zijverhouding van de Wijzeafschaffing SMSR 30 - - db
Uitsterven Rato ER 9 - - db
Optische Stijgingstijd - - - 260 ps
Optische Dalingstijd - - - 260 ps
Optisch Oogdiagram Volgzaam met IEEE-Norm 802 3ahTM-2004
Tolerantie aan de Achterbezinning van Tx - -15 - - db  
Datasnelheid - - 1.25 - Gb/s  
Kies de Gebeëindigde Schommeling van het Gegevensinvoervoltage uit VPP 200 - 1200 Mv  
Differentiële Inputimpedantie ZIN 80 100 120 ohm  
IX Hoge het Voltage van de foutenoutput VOH 2.4 - - V  
Ix fout vollage-Lage Oulput Volume - - 0,4 V  
IX Dis Inputvoltage. Hoog 20 2   - V  
Voltage-Lage IX_Disinput 08 - - 0,8 V  


Functiediagram

1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 0

 

Overzichtstekening
1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 1
 

 

Verpakking:

Neaturalverpakking:

10PCS/Plastic zak, 0.3KG/Plastic-zak, 19*16*2CM

1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 2

 

 

Verwante producten:

1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 3

Betalingsmanier:
 
 
 
Betaling en Verzending
 
 
Certificatie
1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 5
 
Bedrijfsinformatie
bedrijf
1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 7
 
De Machine van de productentest
1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 8
 
Tentoonstellingsbeeld
1 de Modulemetaal 1.25G 20KM 1490/1310nm 6-7dbm van SFP EPON OLT PON van de jaargarantie 9
 
De optische Module van de de havenepon OLT PX20++ SFP zendontvanger PON van zendontvangerepon OLT SFP 1.25G 1310/1490nm 20km Sc
 
 
 
Contacteer ons
Mijn contact als onderstaand
Skype: optfocus@outlook.com
E-mail: ftth@optfocus.com
Tel./WhatsApp: +8618126494186
Vriendelijke groeten,
Mej. Queenty
 
 
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

Telefoonnummer : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817