Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-olt-GSC+++
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 29~32 / piece
Verpakking Details: 10 stuk/plastic zak
Levertijd: 5-10 dagen, hangen van de hoeveelheid af
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 50000 PC's / maand
Productnaam: De Zendontvanger van GPON OLT SFP Vezelschakelaar: Sc-schakelaar
Golflengte (NM): TX 1310nm, RX 1490nm De temperatuur van het verrichtingsgeval: 0~+70℃
Opslagtemperaturen.: -40~+85℃ Materiaal: Metaal
De diensten: OEM&ODM Optische Macht: 7~8dbm
Garantie: 1 jaar Verpakking: 10PCS/plastic
Hoog licht:

optische vezelzendontvanger

,

De Zendontvanger van Gigabitethernet

Optische de zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G SFP C+++ 5.5~6.5dbm van SFP BIDI

 

 

GPON-Klassenc+++ SFP OLT Zendontvanger

Eigenschap

SFP met SC/PC-Schakelaarzendontvanger
1490 NM DFB Tx met isolator
1310 NM APD Rx
Digitale Volgzame diagnostiek sff-8472
2488 Mbps ononderbroken wijzetransmissie
1244 Mbps-de ontvangersdatasnelheid van de Uitbarstingswijze
RX de snelle Opsporing van de Uitbarstingswijze
Verstrek snelle RSSI-functie
De temperatuur van het verrichtingsgeval: 0~70°C
De begroting van de klassenc++ verbinding
Leef Amendement 1 van itu-t G984.2 na
Leeft RoHS-richtlijn (2002/95/EG) na

Toepassing

De Klasse C +++ van GPON OLT
FTTx
 
Specificatie
Parameter Symbool Min. Max. Eenheid
De Temperaturen van het opslaggeval. TSTG -40 85 °C
Werkende Gevaltemperaturen. TC 0 70 °C
Voedingvoltage VCC 3.1 3.5 V
Totale Voedingstroom ICC - 350 Ma

 

Parameter Symbool Min. Type. Max. Eenheden Nota's
Optische Zendermacht Portugal 4.5 6 10 dBm 1
Optische Zendermacht weg POFF - - -39 dBm
De Golflengte van het outputcentrum λ 1480 - 1500 NM
De Breedte van het outputspectrum △λ - - 1.0 NM
De zijverhouding van de Wijzeafschaffing SMSR 30 - - db
Uitsterven Rato ER 8.2 - - db
Optische Stijgingstijd - - - 160 ps
Optische Dalingstijd - - - 160 ps
Optisch Oogdiagram Volgzaam met IEEE-Norm 802 3ahTM-2004
Tolerantie aan de Achterbezinning van Tx - -15 - - db  
Datasnelheid - - 2,488 - Gb/s  
Kies de Gebeëindigde Schommeling van het Gegevensinvoervoltage uit VPP 300 - 1200 Mv  
Differentiële Inputimpedantie ZIN 80 100 120 ohm  
IX Hoge het Voltage van de foutenoutput VIH 2.4 - - V  
Ix fout vollage-Lage Oulput VIL - - 0,4 V  
IX Dis Inputvoltage. Hoog VIL 2   - V  
Voltage-Lage IX_Disinput VIL - - 0,8 V  


Functiediagram

 

Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 0

Overzichtstekening
Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 1
 

 

Verpakking:

Neaturalverpakking:

10PCS/Plastic zak, 0.3KG/Plastic-zak, 19*16*2CM

 

 

 

 

 

Verwante producten:

Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 2

Betalingsmanier:
 
 
 
Betaling en Verzending
 
 
Certificatie
Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 4
 
Bedrijfsinformatie
bedrijf
Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 6
 
De Machine van de productentest
Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 7
 
Tentoonstellingsbeeld
Van de de Zendontvangergpon OLT SFP Module 2.5G van metaal de Materiële SFP Bidi Optische Schakelaar van Sc 8
 
De Module PX20+ PX20++ PX20+++ 3.5~7dbm GEPON OLT SFP van PON ModulePON voor de Vezelhuis EPON OLT van Huawei ZTE
 
 
 
Contacteer ons
Mijn contact als onderstaand
Skype: optfocus@outlook.com
E-mail: ftth@optfocus.com
Tel./WhatsApp: +8618126494186
Vriendelijke groeten,
Mej. Queenty
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

Telefoonnummer : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817