10/100/1000M RJ45 LAN Network Switch 20KM de Enige Wijze van Sc van 4K 7W

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-gst1t8-20A
Min. bestelaantal: MOQ 500 PCS
Prijs: USD 26 per unit EXW
Verpakking Details: Doos/Karton
Levertijd: 7-14 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 5000 PCs/Maand
Sleutelwoord: Vezel Optisch LAN Network Switch Schakelaar: 1*1000M Sc + 8 * 10/100/1000M RJ45
Vezelhaven: 10/100/1000M SFP/SC/Single/Dual Vezel Voorwaartse Wijze: opslag en voorwaarts
Afstand: 20km Golflengte: Tx1310nm Rx1550nm
MAC: 4K Macht: Gelijkstroom 12V
Het werk Temperaturen: 0 ~ +55 ℃ Opslagtemperaturen: -20 ~ +70℃
Hoog licht:

1000M RJ45 LAN Network Switch

,

20KM 4K LAN Network Switch

,

7W de Optische Vezelschakelaar van Sc

Enige enige de wijze 1000M tot 8 haven van Vezelsc 10/100/1000M LAN van de de optische vezelschakelaar van RJ45 netwerk schakelt fabrieksprijs

 

Beschrijving

Ofs-gsf1t8ab-20 is de reeks een Laag 2 + Optische Ethernet-schakelaar met de Optische vezelhavens van 1*1000Mbps en de havens van 8*10/100/1000Mbps RJ45. Het wordt ontworpen om aan de diverse toepassingsbehoeften te voldoen, en een Ethernet-netwerk communicatie oplossing te voorzien van hoge een prestaties-prijs verhouding.

Ofs-gsf1t8ab-JAREN '20 maken de hoge beschikbaarheid en de betrouwbaarheid, evenals de rijke veiligheidseigenschappen, tot het ideaal voor veilige gegevens transmission.for die aan apparaten zoals computer, schakelaar, hub, server, enz. verbinden.

 

Eigenschappen

 

Techncial Darameter

 

Productnaam 8-haven 10/100/1000Mbps + 1 Groef van de haven1000mbps Vezel
Productmodel Ofs-gsf1t8ab-20
Netwerkprotocollen IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 100Base-t; IEEE802.3u; 1000Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-t; IEEE802.3z 1000Base-x; IEEE802.3x;
Vezelhaven LC, Sc, ST, Facultatieve FC
Netwerkmedia

10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100)

100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100)

1000base-TX: Cat6 of recenter UTP (meter ≤100)

Vezelmedia

Multi-mode: 550M 2KM

Single-mode: 20/40/60/80/100/120KM

Prestatiesspecificatie Bandbreedte: 20Gbps
Pakket die Tarief door:sturen: 1488000pps/port
MAC Address Table: 4K
Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
LEIDENE Indicatoren

Macht: PWR; De Verbinding/het Akte van FX; TP 1000 (1-8);

TP verbinding/Akte (1-8)

Voeding

Input: AC100 ~ 250V,

Output: DC12~15V.

Maximum macht 7W
Milieutemperatuur 0 ~ +55℃
Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Vochtigheid 5% ~ 90%
 
 


Bedrijfprofiel

10/100/1000M RJ45 LAN Network Switch 20KM de Enige Wijze van Sc van 4K 7W 0

10/100/1000M RJ45 LAN Network Switch 20KM de Enige Wijze van Sc van 4K 7W 1

 

Voordeel van ons bedrijf:

Nationale High-tech ondernemingscertificatie;

②11 jaar het optische van de innovative&productie team

③volledig geavanceerde productielijn en QC systeem

④de producten zijn hoogst rendabel, stabiel en betrouwbare kwaliteit

⑤goede kenmerken van exclusief uitstekend ontwerp en overvloedige productenreeks.

⑥Professionele de eindelevering & dienst;

⑦OEM&ODM beschikbaar;

⑧Betrouwbare en Geschikte klantenservices;

 

Wij zijn genoegen om u te hebben in aanraking en u meer te helpen! om zich bij ons aan te sluiten en Win-Win zaken te maken!

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

Telefoonnummer : +8613724374817

WhatsApp : +8613724374817