100 km-Basis 10/100/1000 - Tx van Sc aan Basis 1000 - de Enige Vezel van FX 1310 & 1550 NM SM

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE, FCC
Modelnummer: Ofs-gws01/02-100
Min. bestelaantal: 10 paar
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 48*42.5*38 cm 40pcs per karton
Levertijd: 3-5 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10000 paar per maand

 

100 km-Basis 10/100/1000 - Tx van Sc aan Basis 1000 - de Enige Vezel van FX 1310 & 1550 NM SM

 

Ofs-gws01/02-100

 

10/100/1000M Singlemode Enige Vezelconvertors

 

Kan de Enige de Vezelconvertor van OFS Gigabit optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen de interface van 10/100/1000M UTP (TX) en de optische vezelinterface van 1000M omzetten (FX). Traditionele 10/100/1000M gigabit Ethernet kan tot de afstand van 90km door enige optische vezelverbinding worden uitgebreid. De prestaties en de kwaliteit van de producten zijn uitstekend wegens de goedkeuring van recentste Gigabyte IC van de V.S. en Taiwan. Het moet in paren worden gebruikt, omdat overgebrachte optisch van ontvangt optisch in golflengte verschilt. 6 groeps de LEIDENE vermelde lichten konden de arbeidsvoorwaarden van convertors volledig controleren. Het is gemakkelijk voor gebruikers om de mislukking van convertors waar te nemen en te diagnostiseren. 

 

Hoofdlijnen

 

het ◆Supporting van de maximum 1536 bytespakketten

◆Adopting interne voeding om materiaal bij het lang-urenwerk stabiel te verzekeren.

◆The kan de transmissie van een kanaalsignalen door enige vezel worden voltooid. Het heeft in hoeveelheid van de transmissie van vezelgegevens die met tweelingvezel wordt vergeleken verdubbeld.

de functie van de ◆Autoonderhandeling staat UTP-haven aan auto uitgezocht 10/100/1000M en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex

◆The UTP-steunt de haven autooversteekplaats MDI/mdi-x.

 

Technische Beschrijvingen

 

Schakelaar  UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps;  Vezel: Sc, 1000Mbps
MAC-adreslijst 4K
Gegevensbuffer 256K
Werkende normen  IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Afmetingen

40 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm

Debietcontrole

Volledig - duplex: IEEE802.3x

Half - duplex: tegendruk

Macht AC. 220V (170-260V), 50Hz;  Gelijkstroom. 5V, 2A
Omgevingstemperatuur 0 ~ +50℃
Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Vochtigheid 5% ~ 90%
Kabel

UTP: Cat.5e of Cat.6 (de maximum afstand tot 100m)

(Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125µm (de maximum afstand tot 90km)

 

Vezel Optische Informatie

 

Type

schakelaar

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

Ofs-gws01/02-20

Sc

20km

1310/

1550nm

-11

~-5dBm

23dBm

12dBm

Ofs-gws01/02-40

Sc

40km

1310/

1550nm

5/8

~0dBm

26dBm

21/18dBm

Ofs-gws01/02-60

Sc

60km

1310/

1550nm

0/5

~2dBm

26dBm

26/21dBm

Ofs-gws01/02-80

Sc

80km

1490/

1550nm

-2

~3dBm

26dBm

24dBm


Ordeinformatie

 

Model

Productomschrijving

Ofs-GWS01/02 - xx

10/100/1000M singlemode enige vezelconvertors moeten in paren worden gebruikt en worden bevolen. Één reeks van WS01 moet aan een andere reeks worden verbonden van WS02 voor het gebruiken. WS01 overgebrachte optische golflengte 1310nm, ontvangt optische golflengte 1550nm; WS02 overgebrachte optische golflengte 1550nm, ontvangt optische golflengte 1310nm. De maximum afstand van vezel is tot 20, 40, 60 of 80km. XX is de hoeveelheid afstand.

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817