10/Halve 100/1000M - de duplexrj45 Optische Kat van de Schakelaarvezel. 5 UTP-kabel zonder module

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: ROHS
Modelnummer: Ofs-GSF1T2
Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 27 * 70 * 93 mm
Levertijd: 5-8 dagen na Ontvangen Betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10000 PCs per maand

10/Halve 100/1000M - de duplexrj45 Optische Kat van de Schakelaarvezel. 5 UTP-kabel zonder module 

 

Ofs-GSF1T2 de Reeks verstrekt één optische vezelhavens van 1000M en twee havens van 10/100/100M UTP. Het product wordt bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs wegens de goedkeuring van recentste IC van de V.S. en hoogte - kwaliteit van zendontvangers. Het beschikbare elektrische toestel ons 14 groevenrek, het is van toepassing op gebruik in kleine patronen van Optische Vezel Ethernet. 

 

Hoofdlijnen

 

Met één vezel en twee UTP-havens, kan ofs-GSF1T2 optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100/1000MUTP-interface (TX) en de optische vezelinterface van 1000M omzetten (FX). 

    De autoonderhandelingsfunctie staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m 100M of 1000M, en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex.

   Steundebietcontrole en de bescherming van het Uitzendingsonweer

   Het steunen van het maximum 1536 byteskader

De interne Kring van verhinderde donder kon schade van de convertor zeer verminderen die door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX
Schakelaar

UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps; 

Vezel: SC/FC, 1000Mbps (Hoogtepunt - duplex)

Kabel

UTP-kabel: Kat. 5 (de maximum afstand tot 100m)

(Multimode) vezel:  50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 2km)

(Singlemode) vezel:  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 100km)

Debietcontrole 

Volledig - duplex: IEEE802.3x debietcontrole

Half - duplex: bak drukdebietcontrole

LEIDEN Licht PWR, FX-Verbinding/Akte, TP1 FDX, TP1 Verbinding/Akte, TP2 FDX, TP2 Verbinding/Akte
Voeding AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Milieutemperatuur 0 ~ +50C
Opslagtemperatuur -20 ~ +70C
Vochtigheid 5% ~ 90%
Afmetingen 27 × 70 × 93mm

 

Vezel Optische Informatie

 

Type

schakelaar

Vezeltype

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

Ofs-GSF1T2M

Sc

multimode

2km

850 of 1310nm

20~12dBm

30dBm

10dBm

Ofs-GSF1T2S

Sc

singlemode

20km

1310nm

14~8dBm

32dBm

18dBm

 

  Vezel Optische Informatie

 

Model

Productomschrijving

Ofs-gsf1t2-2

dubbele de Vezelschakelaar van 10/100/100M Ethernet met 2 UTP-havens en 1 multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 2km.

Ofs-gsf1t2-20

dubbele de Vezelschakelaar van 10/100/1000M Ethernet met 2 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.

Ofs-gwsf1t2-20

enige de Vezelschakelaar van 10/100/1000M Ethernet met 2 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310/1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817