DF SM 8 de Optische Schakelaar van de Havenvezel, 1310nm 20KM het Netwerk10/100mbps Schakelaar van Sc

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE
Modelnummer: Ofs-SF1T7
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 83×160×25mm
Levertijd: 3-5 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Levering vermogen: 10000 stuks per maand

 

DF SM 8 Schakelaar van Ethernet van de Havenvezel de Optische, het Netwerk10/100mbps Schakelaar van Sc van 1310nm 20KM

 

 

Ofs-SF1T7 de Reeks verstrekt één 100M optische vezelhavens en twee 10/100M UTP havens. Het product wordt bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs wegens de goedkeuring van recentste IC van de V.S. en hoogte - kwaliteit van zendontvangers. het is van toepassing op gebruik in kleine patronen van Optische Vezel Ethernet. 

 

Hoofdlijnen

 

Met één vezel en vier UTP-havens, kan ofs-SF1T7 optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100MUTP-interface (TX) en 100M optische vezelinterface (FX) omzetten. 

De autoonderhandelingsfunctie staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m of 100M, en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex.

    Steundatatransportbesturing en de bescherming van het Uitzendingsonweer

    Het steunen van het maximum 1536 byteskader

De interne Kring van verhinderde donder kon schade van de convertor zeer verminderen die door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen  IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX
Schakelaar

UTP: RJ-45,10/100Mbps; 

Vezel: SC/FC, 100Mbps (Hoogtepunt - duplex)

Kabel

UTP-kabel: Kat. 5 (de maximum afstand tot 100m)

(Multimode) vezel:  50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 2km)

(Singlemode) vezel:  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 100km)

Datatransportbesturing 

Volledig - duplex: IEEE802.3x datatransportbesturing

Half - duplex: bak drukdatatransportbesturing

LEIDEN Licht PWR, FX-Verbinding/Akte, TP1 FDX, TP1-Verbinding/Akte, TP2 FDX, TP2-Verbinding/Akte
Voeding AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Milieutemperatuur 0 ~ +50C
Opslagtemperatuur -20 ~ +70C
Vochtigheid 5% ~ 90%
Afmetingen 83×160×25mm

 

Vezel Optische Informatie

 

Type

schakelaar

Vezeltype

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

Ofs-SF1T7

SFP-haven (zonder SFP-module)

Ofs-SF1T7M

Sc

multimode

2km

850 of 1310nm

-20~-12dBm

-30dBm

10dBm

Ofs-SF1T7S

Sc

singlemode

20km

1310nm

-14~-8dBm

-32dBm

18dBm

 

  Vezel Optische Informatie

 

Model

Productomschrijving

Ofs-SF1T7

 

Ofs-SF1T7M

10/100M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 7 UTP-havens en 1 multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 2km.

Ofs-SF1T7S

10/100M Ethernet Dubbele Vezelschakelaar met 7 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.

Ofs-SF1T7WS

10/100M Ethernet Enige Vezelschakelaar met 7 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310/1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817