X2-10ge-SR Multimode Optische Zendontvanger 850nm Wavelegth Duplexlc 300m van SFP

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE
Modelnummer: OFSX2-8510G-03
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiated
Verpakking Details: Het pakket van de verkopers standaarduitvoer
Levertijd: binnen 3-5 dagen na krijg betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, paypal Western Union,
Levering vermogen: 10000 PCs per maand

 

x2-10ge-SR Multimode Vezel Optische Zendontvanger 850nm Wavelegth Duplexlc 300m 

 

Standaardtoepassing 

Eigenschap

Ordeinformatie

 

OFSX2-1510-80D 

X2

10G

1550nm EML

~

APD

 0-70°C

80KM

 DDM RoHS

OFSX2-1510-40D 

X2

10G

1550nm EML

~

APD

 0-70°C

40KM

 DDM RoHS

OFSX2-1310-10D 

X2

10G

1310nm DML

~

SPELD

 0-70°C

10KM

 DDM RoHS

OFSX2-8510-03D 

X2

10G

850nm VCSEL

~

SPELD

 0-70°C

300M

 DDM RoHS

 

OFS-

A

 

 

 

 

 

A

B

C

S

E

F

 

 

 

 

Aantal

Parameter

Sescription

A

ProSucttype

X2=X2

B

Golflengte

13=1310nm DFB

85=850nm VCSEL

14=1470nm DFB

16=1610

15=1550nm DFB

 

 

 

C

Satatarief

12=1.25G

03=155M

25=2.5G

4=4.25G

10=10G

D

Sistance

02=2KM

03=300M

10=10km

20=20KM

40=40km

E

schakelaar

„“ =LC

C=SC

 

F

DDMI

D=DDMI

 

 

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817