1×2 van de de Koppelingssplitser SM SW 1310nm 1550nm van de staalfbt Vezel Optische de Vezelkoppeling

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: ROHS
Modelnummer: OFS-PBT-SSWS1*2
Min. bestelaantal: 5 Zet
Prijs: negotiated
Verpakking Details: Afhankelijk van de hoeveelheid
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10000 sets per maand

 

1×2 van de de Koppelingssplitser SM SW 1310nm 1550nm van de staalfbt Vezel Optische de Vezelkoppeling  

       

Eigenschappen:

  1. Dubbele golflengte met brede bandbreedte 
  2. Met beperkte verliezen
  3. Lage polarisatieafhankelijkheid
  4. Ecologisch stabiel
  5. Uitstekende uniformiteit

Toepassingen:

  1. Lokaal Gebiedsnetwerken 
  2. CATV-distributie   
  3. Vezel optische sensoren   
  4. DWDM-systemen   
  5. Boomstam/lijn het vertakken zich

       Specificatie

 

 

 Het opdracht geven van tot Informatie 

 

1. Configuration12=1x2, 22=2x2, 18=1x8, 1616=16x16, 132=1x32, enz.

2. Wavelength3=1310nm & 1550nm

3. Koppeling Ratio50/50, 40/60, 20/80, 25x4 (voor 25/25/25/25), enz.

4. Lood Type1=250um, 2=900um, 3=2.0mm, 4=3.0mm

5. Pakket TypeA1, A3, B, C, D of E

6. Lood Length0.5=0.5m, 1=1m, enz.

7. Schakelaars Geëindigde Blank=no-schakelaar, FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC  

 

Kenmerken

Eenheid

Waarde/Prestaties

1 * 2, 2 * 2

Centrumgolflengte

NM

1310 en 1550

Bandbreedte

NM

±40

Bovenmatig Verlies

dB

≤0.08 (0.06 type.)

Koppelingsverhouding

-

50/50

40/60

30/70

20/80

Type. Toevoegingsverlies

dB

3.06

4.1/2.3

5.3/1.6

7.1/1.0

Polarisatie Afhankelijk Verlies

dB

≤0.1

≤0.1

≤0.15/0.1

≤0.15/0.1

Thermische Stabiliteit

dB

≤0.2

≤0.3

≤0.4

≤0.5

Gerichtheid

dB

≥60

Werkende Temperatuur

-20~+70

Loodlengte

m

Één, anderen op verzoek

Loodtype

-

900um, 2mm of 3mm losse buis

Pakkettype

-

C

D

E

F

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817