10/100 Mbps 8 E1 Multiplextelegraaf, Ethernet die Pdh 75ohm 2.5KG simultaan overseinen

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: Ofs-P240
Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: negotiated
Verpakking Details: hangt af
Levertijd: 5-8 werkdagen
Levering vermogen: 10000 PCs per maand

 

10/100 Mbps 8 E1 Multiplextelegraaf, Ethernet die Pdh 75ohm 2.5KG simultaan overseinen

 

Overzicht

 

 Dit apparaat verstrekt 1-8*E1-interface, de interface van 1-4*10M/100M Ethernet (WireSpeed 100M) en 2 uitbreidingsinterface. 4* Ethernet-de interface is schakelaarinterface, kan VLAN steunen. 2expansion de interface kan als transmissiekanaal van de asynchrone gegevens van RS232/RS485/RS422 worden gebruikt. Het is zeer flexibel. Het heeft alarmfunctie. Het werk is betrouwbare, stabiele, en lage machtsconsumptie, hoge integratie, kleine grootte.

 

Eigenschappen

Parameters

 

E1 Interface

 

  Interfacenorm:         leef protocol G.703 na;
 Interfacetarief:                n*64Kbps±50ppm;
 Interfacecode:               HDB3;

 E1 Impedantie:                75Ω (onevenwicht), 120Ω (saldo);

 Jittertolerantie:               In overeenstemming met protocol G.742 en G.823

 Toegestane Vermindering:       0~6dBm

 

Ethernetinterface (10/100M)

 

 Interfacetarief:                    10/100 Mbps, half/hoogtepunt - duplex auto-onderhandeling

        Interfacenorm:             Compatibel systeem met IEEE 802.3, IEEE 802.1Q (VLAN)

        MAC-Adresvermogen:     4096

Schakelaar:                          RJ45, steun auto-MDIX

Vezel

 

Multi-mode Vezel

 

50/125um, 62.5/125um,

Maximumtransmissieafstand:        5Km @ 62.5/125um enige wijzevezel, vermindering (3dbm/km)

Golflengte:                                    820nm

Het overbrengen van macht:                          12dBm (Min) (Maximum) ~-9dBm

Ontvangersgevoeligheid:                          28dBm (Min)

Verbindingsbegroting:                                      16dBm

 

Single-mode Vezel

 

8/125um, 9/125um

Maximumtransmissieafstand:        40Km

Transmissieafstand:                      40Km @ 9/125um enige wijzevezel, vermindering (0.35dbm/km)

Golflengte:                                    1310nm

Het overbrengen van macht:                          9dBm (Min) (Maximum) ~-8dBm

Ontvangersgevoeligheid:                          27dBm (Min)

Verbindingsbegroting:                                      18dBm

 

E1 Interface

 

  Interfacenorm:         leef protocol G.703 na;
 Interfacetarief:                n*64Kbps±50ppm;
 Interfacecode:               HDB3;

 E1 Impedantie:                75Ω (onevenwicht), 120Ω (saldo);

 Jittertolerantie:               In overeenstemming met protocol G.742 en G.823

 Toegestane Vermindering:       0~6dBm

 

       Specificaties

 

Functionele Beschrijving

8E1+4FE PDH, de telefoon van de ordedraad, 19 ''- duim 1U, (Standaardtelefooninterface, niet-telefoonhandvatten), Consoleinterface

Havenbeschrijving

Oneopticalhaven, E1 interface 8 (75/120 ohms), 4*FEEthernetinterface

OneConsoleinterface, 2expansion-interface, oneengineering order-wire telephoneinterface

Macht

Voeding: AC180V ~ 260V; Gelijkstroom – 48V; Gelijkstroom +24V

Machtsconsumptie: ≤10W

Afmeting

Productgrootte: 19 duim 1U 483X138X45mm (WXDXH)

Gewicht

2.5KG

 

       Werkomgeving

 

Het werk temperatuur:        -10°C ~ 50°C

Het werk Vochtigheid:             5%~ 95% (geen condensatie)

Opslagtemperatuur:             -40°C ~ 80°C

Opslagvochtigheid:                  5%~ 95% (geen condensatie)

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817