1FX + 4UTP 5 de Schakelaar Enig Mode1310nm 20KM Sc DF SM 10/100M UTP van Havengigabit Poe

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE
Modelnummer: Ofs-SF1T4
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 125 × 27 × 85 mm
Levertijd: 3-5 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Levering vermogen: 10000 stuks per maand

 

1FX + 4UTP 5 de Schakelaar Enig Mode1310nm 20KM Sc DF SM 10/100M UTP van Havengigabit Poe

 

Hoofdlijnen

 

Met één vezel en vier UTP-havens, kan ofs-SF1T4 optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100MUTP-interface (TX) omzetten en 100M optische vezelinterface (FX). 

De autoonderhandelingsfunctie staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m of 100M, en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex.

    Steundebietcontrole en de bescherming van het Uitzendingsonweer

    Het steunen van het maximum 1536 byteskader

De interne Kring van verhinderde die donder kon schade van de convertor zeer verminderen door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.

 

de Optische Vezelschakelaar van 5 havensethernet

 

Ofs-SF1T4 de Reeks verstrekt één 100M optische vezelhavens en twee havens van 10/100M UTP. Het product wordt bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs wegens de goedkeuring van recentste IC van de V.S. en hoogte - kwaliteit van zendontvangers. het is van toepassing op gebruik in kleine patronen van Optische Vezel Ethernet. 

 

Vezel Optische Informatie

 

Type

schakelaar

Vezeltype

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

Ofs-SF1T4M

Sc

multimode

2km

850 of 1310nm

20~12dBm

30dBm

10dBm

Ofs-SF1T4S

Sc

singlemode

20km

1310nm

14~8dBm

32dBm

18dBm

 

 

Vezel Optische Informatie

 

Model

Productomschrijving

Ofs-SF1T4M

dubbele de Vezelschakelaar van 10/100M Ethernet met 4 UTP-havens en 1 multimode vezelhaven, 850 of 1310nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 2km.

Ofs-SF1T4S

dubbele de Vezelschakelaar van 10/100M Ethernet met 4 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.

Ofs-SF1T4WS

enige de Vezelschakelaar van 10/100M Ethernet met 4 UTP-havens en 1 singlemode vezelhaven, 1310/1550nm van optische golflengte, de maximum afstand van vezel tot 20~100km.

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX
Schakelaar

UTP: RJ-45,10/100Mbps; 

Vezel: SC/FC, 100Mbps (Hoogtepunt - duplex)

Kabel

UTP-kabel: Kat. 5 (de maximum afstand tot 100m)

(Multimode) vezel:  50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 2km)

(Singlemode) vezel:  8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 100km)

Debietcontrole 

Volledig - duplex: IEEE802.3x debietcontrole

Half - duplex: bak drukdebietcontrole

LEIDEN Licht

PWR, FX-Verbinding/Akte, TP1 FDX, TP1 Verbinding/Akte, TP2 FDX, TP2 Verbinding/Akte

Voeding AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Milieutemperatuur 0 ~ +50C
Opslagtemperatuur -20 ~ +70C
Vochtigheid 5% ~ 90%
Afmetingen 125 × 27 × 85mm
 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817