Optische Vezelmedia Convertor 10/100/1000M, Zwart of Zilveren LFP 80 km

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE,FCC
Modelnummer: Ofs-gsl-80
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 48*42.5*38 cm 40pcs per karton
Levertijd: 3-5 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Levering vermogen: 10000 stuks per maand

 

Optische Vezelmedia Convertor 10/100/1000M, LFP 80 km

 

Ofs-gsl-80

 

 Vezelmedia Convertor met LFP 

 

OFS-de Vezelmedia van Reeksgigabit de Convertor kan optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100/1000MUTP-interface (TX) en 1000M optische vezelinterface (FX) omzetten. Traditionele 10/100/1000M gigabit Ethernet kan tot de afstand van 100km door optische vezelverbinding worden uitgebreid.

 

De prestaties en de kwaliteit van de producten zijn uitstekend wegens de goedkeuring van recentste Gigabit IC van de V.S. en Taiwan. 6 groeps de LEIDENE vermelde lichten konden de arbeidsvoorwaarden van convertors volledig controleren.

 

Het is gemakkelijk voor gebruikers om de mislukking van converters.OFS-de Convertors van Reeksgigabit waar te nemen en te diagnostiseren zou kunnen alleen worden gebruikt; maar de Convertorkaart zou aan 16 die groevenrek moeten worden opgenomen door OFS Gewas wordt geleverd. welke voor het gebruik van Netwerkcentrum geschikt is.

 

Hoofdlijnen

 

◆ Het steunen van het maximum pakket van 1536 byteethernet

◆ Ondersteunende datatransportbesturing

◆ De goedkeuring van interne voeding

De Functie van ◆ LFP

◆ De autoonderhandelingsfunctie staat toe UTP-de havens aan auto 10/100/1000M en Hoogtepunt - duplex of de Helft - duplex selecteren.

◆ De UTP-haven steunt de verbinding van autooversteekplaats mdi/mdi-x.

◆ Multimode Vezel: de maximum afstand tot 220m/550m

Singlemode Vezel: de maximum afstand tot 100km

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
Gegevensbuffer 256K
MAC-adres table4 4K
Schakelaar UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps;  Vezel: Sc, 1000Mbps
Datatransportbesturing 

Volledig - duplex:  IEEE802.3x

Half - duplex: tegendruk.

Macht

AC 220V (170-260V) 50Hz;  Gelijkstroom 5V, 2A

Vochtigheid

5% ~ 90%

Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Omgevingstemperatuur 0 ~ +50℃
Kabel

UTP-kabel: Kat 5e of Kat 6 (de maximum afstand tot 100m)

Vezel: multimode: 50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 550/224m)

singlemode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm (de maximum afstand tot 100km)

Afmetingen 40 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm 

 

Vezelinformatie

 

Model

Schakelaar

Vezeltype

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

OFS - GML

Sc

Multimode

220/550m

850nm

-11~-3dBm

-18dBm

7dBm

OFS - GSL-20

Sc

Singlemode

20km

1310nm

-10~-3dBm

-21dBm

11dBm

OFS - GSL-40

Sc

Singlemode

40km

1310nm

-4~0dBm

-25dBm

21dBm

OFS - GSL-60

Sc

Singlemode

60km

1310nm

0~3dBm

-26dBm

26dBm

OFS - GSL-80

Sc

Singlemode

80km

1550nm

-2~2dBm

-26dBm

24dBm

OFS - GSL-100

Sc

Singlemode

100km

1550nm

1~3dBm

-27dBm

28dBm


Ordeinformatie

 

Model

Productomschrijving

OFS - GML

10/100/1000M Ethernet Multimode Convertor: optische golflengte 850nm, optische vezel maximum afstand tot 224m voor 62.5μm, 550m voor 50μm

OFS – GSL-Xx

10/100/1000M Ethernet Singlemode Vezelconvertor: optische golflengte 1310 of 1550nm, optische vezel maximum afstand tot 20, 40, 60, 80.100, of 120km, xx voor de hoeveelheid afstand.

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817