Dubbele de Vezelmedia van de Wijze Dubbele Vezel RJ45 Convertor, met LFP-Functie

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE,FCC
Modelnummer: Ofs-dml-2
Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 30×110×140mm
Levertijd: 3-5 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: Western Union, T/T, L/C, Paypal
Levering vermogen: 10000 stuks per maand

 

Dubbele de Vezelmedia van de Wijze Dubbele Vezel RJ45 Convertor, met LFP-Functie

 

OFS-Reeks 10/100M Ethernet-Vezelmedia Convertor

 

OPTFOCUS de Media van de reeksvezel de Convertor is het omzettingsmateriaal van de optisch-elektronische signalen van Ethernet tussen 10/100M UTP interface (TX) en 100M Vezelinterface (FX). Traditionele 10/100M Snelle Ethernet kan tot de afstand van 120km door optische vezelverbinding worden uitgebreid.

 

De prestaties en de kwaliteit van de producten zijn uitstekend wegens de goedkeuring van recentste IC. 6 groeps de LEIDENE vermelde lichten konden de arbeidsvoorwaarden van Convertors volledig controleren. Het is gemakkelijk voor gebruikers om de netwerkverrichtingen waar te nemen. De reeksproducten met redelijke prijs worden vooral ontworpen want de Convertors van de netwerkusers.optfocus Reeks zouden kunnen alleen worden gebruikt;

 

De convertors kunnen als zelfstandige eenheid of als dia-binnen module aan OPTFODUS-Media Convertorchassis, ofs-rek-14 worden gebruikt. Als andere OPTOFUS-OFS-Reeksen media convertors, zijn zij hete swappable in MC-Chassis.

 

Hoofdlijnen

 

◆Comply met IEEE 802,3, IEEE 802.3u 10/100Base-TX, Norm 100Base-FX

de functie van de ◆Autoonderhandeling staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m of 100M en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex

◆UTP de autooversteekplaats MDI/mdi-x van havensteunen.

◆Supporting datatransportbesturing

◆Supporting 1552 bytespakket

◆Extend vezelafstand tot 2km voor multi-mode vezel en 20120km voor single-mode vezel

◆Dataoverdrachtssnelheid:
 - TP: 10/100Mbps
 - FX: 100Mbps

◆Duplex wijzesteun:
 - Volledige of half-duplex wijze door Auto-Negotiation (TP)
 - Volledige of half-duplex wijze door DIP-switch (FX)

◆LED indicatoren: Macht, FX 100, FX-Verbinding/Akte, TX 100, TX FDX, TX-Verbinding/Akte

◆Supports de pas van de verbindingsfout door functie.

◆Design van interne of externe voeding voor selectie door eindgebruikers

de ◆Internalkring van verhinderde donder kon schade van de convertor zeer verminderen die door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.

 

 

Toepassing

 

Standalone en Gecentraliseerde Beheersmedia Convertorinstallatie
Het veroorloven vanzich het huidige netwerk groeit en zich uitbreidt, verstrekken ofs-DM/DS geavanceerde Media omzettingstechnologie om dit soort de vraag te vullen. De ofs-DM/DS reeksmedia Convertor verstrekt de diverse vezel verbindende soorten opties om verschillende netwerktoepassingen te ontmoeten.

 

Het is zeer flexibel voor ofs-DM/DS om als standalone apparaat te werken of in de centrale Standaardmedia convertor chassis voor gecentraliseerde macht te installeren verstrekt. Ofs-DM/DS is ideale oplossing voor de bouw van een netwerkoplossing van FTTH (Vezel aan het Huis) of FTTC (Vezel aan de Rand) en FTTB (Vezel aan het Gebouw) voor ISPs, campus en ondernemingen.

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen IEEE802.3u, 10/100Base- TX en 100Base - FX
MAC richt lijst 1K
Gegevensbuffer Ingebouwde 128Kbyte RAM
Schakelaars UTP-Schakelaar: Rj-45, 10/100Mbps; Vezelschakelaar: ST/SC/FC, 100MBPS
Kabel

UTP: Kat. 5 (de maximum afstand tot 100m)

(Multimode) vezel: 50/125, 62,5/125μm (de maximum afstand tot 2km of 5km)

(Singlemode) vezel: 8.3/125, 8,7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 20 120km)

Datatransportbesturing

Volledig - duplex: Het steunen standaardieee802.3x

Half - duplex: tegendruk

Leiden Macht, FX BR, FX-Verbinding/Akte, TX 100, TX FDX, TX-Verbinding/Akte
Machtsvereiste AC 170 ~ 240V, gelijkstroom 5V
Omgevingstemperatuur 0 ~ 70°C
Vochtigheid 5 ~ 90%
Afmetingen

Interne macht: 30×110×140 mm

Externe macht: 26×70×93 mm

 

 

Vezel Optische Informatie

Type Schakelaar Vezeltype Golflengte Max. afstand TX macht Gevoeligheid Verbindingsbegroting
Ofs-DM-2 ST/SC multimode 850/1310nm 2km -20~-12dBm -30dBm 10dBm
Ofs-ds-25 Sc singlemode 1310nm 25km -14~-8dBm -32dBm 18dBm
Ofs-ds-40 Sc singlemode 1310nm 40km -8~-3dBm -33dBm 25dBm
Ofs-ds-60 Sc singlemode 1310nm 60km -3~0dBm -36dBm 33dBm
Ofs-ds-80 Sc singlemode 1550nm 80km -10~-5dBm -35dBm 25dBm
Ofs-ds-100 Sc singlemode 1550nm 100km -5~0dBm -36dBm 31dBm
Ofs-ds-120 Sc singlemode 1550nm 100km -1~3dBm -36dBm 35dBm
 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817