Optische de Media van de Gigabitvezel Convertor 10/100/1000M 40Km 1310nm

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE,FCC
Modelnummer: Ofs-gs-40
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 48*42.5*38 cm 40pcs per karton
Levertijd: 3-5 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: T/T, L/C, WESTERN UNION, PAYPAL
Levering vermogen: 10000 stuks per maand

 

Optische de Media van de Gigabitvezel Convertor 10/100/1000M 40Km 1310nm

 

Ofs-gs-4010/100/1000M Gigabyte Optische Vezelmedia Convertor

 

OFS-de Vezelmedia van Reeksgigabit de Convertor kan optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100/1000MUTP-interface (TX) en 1000M optische vezelinterface (FX) omzetten. Traditionele 10/100/1000M gigabit Ethernet kan tot de afstand van 100km door optische vezelverbinding worden uitgebreid.

 

De prestaties en de kwaliteit van de producten zijn uitstekend wegens de goedkeuring van recentste Gigabit IC van de V.S. en Taiwan. 6 groeps de LEIDENE vermelde lichten konden de arbeidsvoorwaarden van convertors volledig controleren.

 

Het is gemakkelijk voor gebruikers om de mislukking van converters.OFS-de Convertors van Reeksgigabit waar te nemen en te diagnostiseren zou kunnen alleen worden gebruikt; maar de Convertorkaart zou aan 16 die groevenrek moeten worden opgenomen door OFS Gewas wordt geleverd. welke voor het gebruik van Netwerkcentrum geschikt is.

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
MAC-adreslijst  4K
Gegevensbuffer 256K
Schakelaar UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps;  Vezel: Sc, 1000Mbps
Macht

AC 220V (170-260V) 50Hz;  Gelijkstroom 5V, 2A

Datatransportbesturing 

Volledig - duplex:  IEEE802.3x

Half - duplex: tegendruk.

Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Omgevingstemperatuur 0 ~ +50℃
Vochtigheid 5% ~ 90%
Afmetingen 40 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm 
Kabel

UTP-kabel: Kat 5e of Kat 6 (de maximum afstand tot 100m)

Vezel: multimode: 50/125, 62.5/125μm (de maximum afstand tot 550/224m)

singlemode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm (de maximum afstand tot 100km)

 

Vezelinformatie

 

Model Schakelaar Vezeltype Maximum afstand Golflengte

TX macht

Gevoeligheid Verbindingsbegroting
Ofs-GM Sc Multimode 220/ 550m 850nm -11~-3dBm -18dBm 7dBm
OFS - GS-20 Sc Singlemode 20km 1310nm -10~-3dBm -21dBm 11dBm
OFS - GS-40 Sc Singlemode 40km 1310nm -4~0dBm -25dBm 21dBm
OFS - GS-60 Sc Singlemode 60km 1310nm 0~3dBm -26dBm 26dBm
OFS - GS-80 Sc Singlemode 80km 1550nm -2~2dBm -26dBm 24dBm
OFS - GS-100 Sc Singlemode 100km 1550nm 1~3dBm -27dBm

28dBm

 

 

Hoofdlijnen

 

◆Supporting datatransportbesturing

◆Adopting interne voeding

de functie van de ◆Autoonderhandeling staat toe UTP-de havens aan auto 10/100/1000M en Hoogtepunt - duplex of de Helft - duplex selecteren.

◆The UTP-steunt de haven de verbinding van autooversteekplaats mdi/mdi-x.

◆Multimode Vezel: de maximum afstand tot 220m/550m

Singlemode Vezel: de maximum afstand tot 100km

het ◆Supporting van het maximum pakket van 1536 byteethernet


Ordeinformatie

 

Model

Productomschrijving

OFS - GM

10/100/1000M Ethernet Multimode Convertor: optische golflengte 850nm, optische vezel maximum afstand tot 224m voor 62.5μm, 550m voor 50μm

OFS – GS-Xx

10/100/1000M Ethernet Singlemode Vezelconvertor: optische golflengte 1310 of 1550nm, optische vezel maximum afstand tot 20, 40, 60, 80.100, of 120km, xx voor de hoeveelheid afstand.

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817