Enige de Vezelmedia van Vezelsm Sc Convertor, 100KM 10/100M Externe PS

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE,FCC
Modelnummer: Ofs-ws01/02-100
Min. bestelaantal: 10 paar
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 48*42.5*38 cm 40pcs per karton
Levertijd: 3-5 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 30000 paren per maand

 

Enige de Vezelmedia van Vezelsm Sc Convertor, 100KM 10/100M Externe PS 

 

10/100M Singlemode Enige Vezelmedia Convertor

 

Ofs-WS01/02 de reeks 10/100M Singlemode Enige Vezelmedia Convertor kan optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100M UTP interface (TX) en 100M optische vezelinterface (FX) omzetten.  

Het kon traditionele 10/100M Snelle Ethernet tot de afstand van 90km door enige optische vezelverbinding uitbreiden.  

Het bezit stabiele prestaties en goede kwaliteit door recentste IC van de V.S. en Taiwan goed te keuren.

Het moet in paren worden gebruikt, omdat overgebrachte optisch van ontvangt optisch in golflengte verschilt.

6 groeps de LEIDENE vermelde lichten konden de arbeidsvoorwaarden van Convertors volledig controleren. Het is gemakkelijk voor gebruikers om netwerkverrichting waar te nemen.

 

Hoofdlijnen

 

◆ De transmissie van een kanaal optische signalen kan door enige vezel worden voltooid. Het heeft in hoeveelheid van de transmissie van vezelgegevens met tweelingvezeltype dat wordt vergeleken verdubbeld.

   ◆ De autoonderhandelingsfunctie staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m of 100M en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex

   ◆ De UTP-haven steunt autooversteekplaats mdi/mdi-x.

   ◆ Indicatorfunctie van verbindingsfout (LFP): Wanneer de optische vezel schuldig is, kon de convertor al verbinding tegenhouden.

◆ Convertor het werk de wijze zou kunnen worden gekozen: Sla en door:sturen schakelaarwijze, besnoeiing-door schakelaarwijze wordt gewijzigd, of Convertorwijze die op.

   ◆ Het steunen van 1600 bytespakket voor beheer.

◆ Die de interne kring van verhinderde donder kon schade van convertors zeer verminderen door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.

 

Vezel Optische Informatie

 

Type

schakelaar

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

Ofs-ws01/02-20

SC/FC/ST

20km

1310/1550nm

-14~-6dBm

-32dBm

18dBm

Ofs-ws01/02-40

SC/FC/ST

40km

1310/1550nm

8-9~-3dBm

-35dBm

27/26dBm

Ofs-ws01/02-60

SC/FC/ST

60km

1310/1550nm

5-7~0dBm

-37dBm

32/30dBm

Ofs-ws01/02-80

SC/FC/ST

80km

1310/1550nm

3-5~2dBm

-37dBm

34/32dBm

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen

IEEE802.3u, 10/100Base-TX en 100Base-FX

MAC richt lijst

1K

Gegevensbuffer

128K

Schakelaars

UTP-Schakelaar: Rj-45, 10/100Mbps;  

Vezelschakelaar: Sc, 100Mbps

Kabel

UTP: Kat. 5 UTP-kabel 

(de maximum afstand op to100m)

(Singlemode) vezel

8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm

(de maximum afstand tot 90km)

Debietcontrole

Volledig - duplex: IEEE802.3x

Half - duplex: tegendruk


Ordeinformatie

 

Model

Productomschrijving

OFS  

WS01/02 

- xx

10/100M moeten Singlemode Enige Vezelconvertors in paren worden gebruikt en worden bevolen. 

Één reeks van WS01 moet aan een andere reeks van WS02 worden verbonden voor het gebruiken. 

WS01 bracht optische golflengte 1310nm over, ontvangt optische golflengte 1550nm; 

WS02 bracht optische golflengte 1550nm over, ontvangt optische golflengte 1310nm.  

De maximum afstand van vezel is tot 20, 40, 60, 80, 100,120km.  XX is de hoeveelheid afstand.

 

 

Enige de Vezelmedia van Vezelsm Sc Convertor, 100KM 10/100M Externe PS

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817