Enige Vezelmedia Basis 10/100/1000 van Convertorgigabit - Sc 60Km van FX SM

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE, FCC
Modelnummer: Ofs-gws01/02-60
Min. bestelaantal: 10 paar
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 48*42.5*38 cm 40pcs per karton
Levertijd: 3-5 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10000 paar per maand

 

Enige Vezelmedia Basis 10/100/1000 van Convertorgigabit - Sc 60Km van FX SM

 

Ofs-gws01/02-60: 10/100/1000M Singlemode Enige Vezelconvertors

 

Kan de Enige de Vezelconvertor van OFS Gigabit optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100/1000M UTP interface (TX) en 1000M optische vezelinterface (FX) omzetten.

Traditionele 10/100/1000M gigabit Ethernet kan tot de afstand van 90km door enige optische vezelverbinding worden uitgebreid.

De prestaties en de kwaliteit van de producten zijn uitstekend wegens de goedkeuring van recentste Gigabyte IC van de V.S. en Taiwan.

 

Het moet in paren worden gebruikt, omdat overgebrachte optisch van ontvangt optisch in golflengte verschilt.

6 groeps de LEIDENE vermelde lichten konden de arbeidsvoorwaarden van convertors volledig controleren.

Het is gemakkelijk voor gebruikers om de mislukking van convertors waar te nemen en te diagnostiseren. 

 

Hoofdlijnen

 

◆The UTP-de autooversteekplaats MDI/mdi-x van havensteunen.

het ◆Supporting van de maximum 1536 bytespakketten

◆Adopting interne voeding om materiaal bij het lang-urenwerk stabiel te verzekeren.

◆The kan de transmissie van een kanaalsignalen door enige vezel worden voltooid. Het heeft in hoeveelheid van de transmissie van vezelgegevens met tweelingvezel wordt vergeleken verdubbeld die.

de functie van de ◆Autoonderhandeling staat toe UTP-de haven aan auto 10/100/1000M en Hoogtepunt - duplex of de Helft - duplex selecteert

 

Technische Beschrijvingen

 

Werkende normen  IEEE802.3z/AB, 1000Base-t en 1000Base-SX/LX
MAC-adreslijst 4K
Gegevensbuffer 256K
Schakelaar UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps;  Vezel: Sc, 1000Mbps
Afmetingen

40 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm

Datatransportbesturing

Volledig - duplex: IEEE802.3x

Half - duplex: tegendruk

Macht AC. 220V (170-260V), 50Hz;  Gelijkstroom. 5V, 2A
Omgevingstemperatuur 0 ~ +50℃
Opslagtemperatuur -20 ~ +70℃
Vochtigheid 5% ~ 90%
Kabel

UTP: Cat.5e of Cat.6 (de maximum afstand tot 100m)

(Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125µm (de maximum afstand tot 90km)

 

Vezel Optische Informatie

 

Type

schakelaar

Maximum afstand

Golflengte

TX macht

Gevoeligheid

Verbindingsbegroting

Ofs-gws01/02-20

      Sc

20km

1310/

1550nm

-11

~-5dBm

-23dBm

12dBm

Ofs-gws01/02-40

      Sc

40km

1310/

1550nm

-5/-8

~0dBm

-26dBm

21/18dBm

Ofs-gws01/02-60

      Sc

60km

1310/

1550nm

0/-5

~2dBm

-26dBm

26/21dBm

Ofs-gws01/02-80

      Sc

80km

1490/

1550nm

-2

~3dBm

-26dBm

24dBm


Ordeinformatie

 

Model

Productomschrijving

Ofs-GWS01/02 - xx

10/100/1000M moeten singlemode enige vezelconvertors in paren worden gebruikt en worden bevolen. Één reeks van WS01 moet aan een andere reeks van WS02 worden verbonden voor het gebruiken. WS01 bracht optische golflengte 1310nm over, ontvangt optische golflengte 1550nm; WS02 bracht optische golflengte 1550nm over, ontvangt optische golflengte 1310nm. De maximum afstand van vezel is tot 20, 40, 60 of 80km. XX is de hoeveelheid afstand.

 

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817