De Media van Gigabitsfp Convertor met Externe Macht Één van 256K de Groef van SFP GE

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: OPTFOCUS
Certificering: CE,FCC
Modelnummer: Ofs-gas-1
Min. bestelaantal: 2 stuks
Prijs: negotiated
Verpakking Details: 26 (hoogte) x 70 (breedte) x 93 (lengte) mm
Levertijd: 3-5 werkdagen na ontvangen betaling
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10000 stuks per maand

 

De Media van Gigabitsfp Convertor met Externe Macht Één van 256K de Groef van SFP GE

 

Snelle Details

 

Specificaties

 

1. gigabit SFP-media convertor 10/100/1000m 1310nm-de convertor van de vezelmeidia van Sc 20KM~80KM 2.10/100/1000base-tx- 2 SFP

 

1.gigabit SFP-media convertor 10/100/1000m 1310nm-Sc 20KM~80KM          

Ofs-gas-1 reeks

 

Type

 

1. 10/100/1000M SFP Media convertor/SFP-Convertor/SFP-Vezelconvertor

2. 10/100/1000M SFP Groevenmedia Convertor (zonder SFP-Module)

3. Afmetingen: 

     Interne Macht: 40 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm

     Externe Macht: 26 (hoogte) x 70 (breedte) x 93 (lengte) mm

            

Vezelinformatie

 

Model

  Schakelaar

  Vezeltype

  Maximum afstand

  Golflengte

  TX macht

   Gevoeligheid

  Verbindingsbegroting

  1000Base-SX

  LC

  Multimode

   224/      550m

  850nm

-11-6dBm

  -18dBm

  7dBm

  1000Base-LX-10

  LC

  Singlemode

  10km

  1310nm

  -12-            5dBm

-21dBm

  9dBm

  1000Base-LX-30

  LC

  Singlemode

  30km

  1310nm

  -80dBm

  -25dBm

  17dBm

  1000Baee-HX

  LC

  Singlemode

  70km

  1550nm

  -50dBm

  -25dBm

  20dBm

 

Ordeinformatie

 

Model

  Productomschrijving

  Ofs-gas-1

10/100/1000M SFP Groevenmedia Convertor, zonder SFP-module

  SFP-Module

1.25G SFP-module, multimode of singlemode of singlemode enige vezel, 850nm, 1310nm, 1550nm

 

Betaling & het Verschepen Termijnen

 

Minimumordehoeveelheid: 1 ~ 2 stuk/stukken

Haven: Shenzhen

Verpakkingsdetails: 20pcs/carton 48.5*32.5*34 cm/carton, 8.6KGS/carton

Levertijd: 3~5 dagen 

Betalingsvoorwaarden: T/T, L/C

Leveringscapaciteit: 1000 Stuk/Stukken per Week

 

Verpakking & Levering

 

Verpakkingsdetails: Volgens de eisen van de klant
Leveringsdetail: 3-5 dagen na ontvangen betaling
 

 

Garantie: 1 jaar

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817