Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen China
Merknaam: OPTFOCUS
Modelnummer: OFSE611
Min. bestelaantal: 1
Verpakking Details: 85x85x25mm
Levertijd: 5-7working dag
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 5000 stuk per één week

Volledige verenigbaarheid 1GE + 1 eindapparaat van EPON ONU FTTH

 

Productomschrijving

Technische Beschrijvingen

 

Technische punten Beschrijving
Optisch bezit
Stroomopwaartse PON 1 EPON-interface, single-mode Sc/enig-vezel,
interface symmetrische 1,25 Gbps
Meest verste afstand 20km tussen OLT en ONU
Optische interface SC/UPC schakelaar
Stroomafwaartse LAN 1*10/100/1000Mbps auto aanpassingsethernet-interfaces,
interface Volledige - duplex/Half - duplex, RJ45-schakelaars
Machtsconsumptie ≤2.5W
Gelijkstroom-voeding +12V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter
Laag 2/3 schakelaar Steun IEEE802.1Q VLAN
Het tariefremming van de steunsnelheid van uitzendingspakket bij ONU
De datatransportbesturing van IEEE 802.3X
Steun 16 multicast adressen bij elke LAN haven
Veiligheidsstrategie Steun aes-128, gegevensversleuteling voor allebei stroomopwaarts
en stroomafwaarts
Steun dynamische update van sleutel
Beheer Gecentraliseerd die OLT-beheer op OAM wordt gebaseerd
onderhoud WEB, CLI
  Verbeteringssoftware ver
Hardwareinformatie
Indicatoren 4 indicatoren, voor status van voeding, PON-haven en 1
Haven giga-Ethernet.
Gelijkstroom-voeding +12V, externe ac-gelijkstroom machtsadapter
Chipset zte chipset
Werkende vochtigheid (niet-gecondenseerd) 10~90%
Exploitatievoorwaarde Werkende temperaturen: -5~+55℃
Werkende vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%
Het opslaan van voorwaarde Het opslaan van temperaturen: -30~+60℃
Het opslaan van vochtigheid: (niet-gecondenseerd) 10~90%

 

 

Het populairst & hoog - kwaliteitsftth 1GE Ethernet havens EPON ONU voor bureaugebruik

 

 

Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

 

 

Eigenschap:

 

Fysieke Pic Verwijzing:

 

Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

 

Chassisafmeting:

Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

Pakketdimensie:

Hier is de afmeting van de pakketdoos van 1 haven EPON ONU voor uw verwijzing.

grootte voor 1 haven EPON ONU: 185x110x40mm

 

Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

 

Voedingnorm:

Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

 

Toepassing

 

Volledig Enig Verenigbaarheidsepon ONU Sc - Wijze met LEIDENE Aanwijzing OFSE611

 

Contactgegevens
Ms.Jenny Mo

WhatsApp : 8613724374817